Wczytuję dane...

Produkty imienne

Na drzwi lodówki Super Rodzinki

A co powiedzielibyście na magnesy z imionami osób, które są dla Was najważniejsze na świecie? Świetnie prezentują się na każdej lodówce, sprawdzą się również jako drobny upominek dla kogoś bliskiego.

W ofercie mamy 87 wzorów kolorowych, imiennych magnesów, z których można stworzyć kompozycje znakomicie poprawiające humor. Przyczepione na lodówkę, wywołają uśmiech za każdym razem kiedy sięgniesz po masło, sok czy wędlinę. Wystarczy wybrać wzór i imię z listy alfabetycznej, na której są imiona tych rozpoczynających się na A aż po te na Zet.

Do listy zadań i… do dzieła

Czytaj dalej...

Wielu z nas uważa drzwi lodówki za najlepszą tablicę informacyjną. Ale nie tylko. Często magnesami przyczepiamy też do nich rysunki naszych pociech – tak, by krzątając się po kuchni podziwiać talent i uczucia włożone w małe arcydzieła. Dzieci uwielbiają, kiedy ich prace wiszą na takiej prywatnej wystawie… Czyż nie wspaniale byłoby gdyby rysunek córki lub synka (wnuczki, wnuczka, bratanka, bratanicy, siostrzeńca, siostrzenicy, etc…) przyczepiony był magnesem z jej/jego imieniem?

Bardzo często też umieszczamy na lodówce kartki z listą na zakupy lub listą pilnych spraw do załatwienia, które tak bardzo lubią ulatywać z pamięci. Widoczne podczas parzenia porannej herbaty czy kawy lub przygotowywania śniadania, pomagają zaplanować dzień z uwzględnieniem ich w planach. Listy zadań dotyczących dzieci (wywiadówka, wizyta u lekarza, jadłospis uwzględniający alergie i inne) – również mogą być przymocowane magnesami z ich imionami. Na magnes z imieniem przymocować możemy też na przykład instrukcję dla niani naszej pociechy – związane z dietą i innymi ważnymi sprawami, które trudno zapamiętać.

A z pomocą magnesu z imieniem męża – możemy przyczepić listę zadań do wykonania właśnie przez niego. Być może ta humorystyczna forma okaże się skuteczniejsza niż ciągłe przypominanie i prośby (zapisz się do dentysty, wymień opony, wbij gwóźdź, wymień uszczelkę, itd.)

Przyciągają wzrok

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.