Wczytuję dane...

Poszukujesz prezentu który będzie dobrze wyglądał, będzie praktyczny i trafi w gust każdego  - dobrze trafiłaś albo trafiłeś ;-)

W dużym skrócie oferujemy świetne jakościowo ręczniki (500 g/m2) - polskiego producenta (to jest dla nas bardzo ważne) . Ręczniki miłe w dotyku, chłonne, kolorowe a co najważniejsze lubimy na nich wykonywać piękne hafty - czasem pomysły nasze własne a czasem pomysły naszych pomysłowych Klientów. Najzabawniejsze pomysły na haft, które zwracają naszą uwagę  zawsze są przez nas doceniane jakimś dodatkowym bonusem ;-) Tak, że zalecamy sięgnąć po ciekawe pomysły - a na pewno się opłaci ;-)

Podsumowując - żeby kupić u nas ręcznik z haftem postępuj następująco:

1. Wymyśl tekst haftu i policz ile słów zawiera ( nie licz łączników między wyrazami typu "i" "-") i wybierz w menu ilość zakupionych słów (1-7)

2. Wybierz kolor ręcznika z rozwijanego menu

3. Wybierz rozmiar ręcznika (dostępne są dwa rozmiary:   50x100  70x140)

4. Wybierz ilość ręczników

4. Dokonaj zakupu - a w rubryce "dodatkowe uwagi" w trakcie dokonywania zakupu lub drogą mailową prosimy wpisać treść haftu jaki mamy przygotować oraz podać jaki kolor nici użyć do haftu ( w przeciwnym razie użyjemy wg naszego uznania ;-) ) 

5. W razie wątpliwość będziemy się kontaktować poprzez wskazany w zamówieniu mail

7. Głównym naszym produktem na którym wykonujemy hafty są ręczniki. Możemy oczywiście wykonać haft na : bluzach, koszulkach, czapkach z daszkiem itp. W celu zamówienia takiego haftu prosimy o kontakt celem ustalenia szczegółów.

Można się z nami kontaktować pisząc na nasz adres mail:  fhumampo@gmail.com

lub dzwoniąc pod nr tel. 603 386 380  - odbierze Wojtek