Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: Szary w kropki
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: MAMPO

Bawełniany fartuch kuchenny.

Poszukując na rynku fajnego fartucha,  który mógłby być ciekawą propozycją na prezent - niestety nie udała nam się - znaleźliśmy tylko poliestrowe /foliowe  fartuchy które nie przypadły nam do gustu. Nie nadawały się również pod haft który tak lubimy robić. Postanowiliśmy więc sami uszyć fartuch który spełniłby oczekiwania nasze a także wielu klientów którzy czegoś takiego potrzebują i niejednokrotnie nas pytali : czy przypadkiem takich nie szyjemy?

Nasze fartuchy uszyte są z tkaniny bawełnianej  -  w trzech wzorach (Różowa kokardka, moro, szary w kropki) - ilość wzorów będzie się zwiększać jeśli będą do nas napływać zapytania o inne - jesteśmy w tym względzie bardzo elastyczni.

Rozmiar fartucha jest dość uniwersalny ze względu na dłuższe tasiemki które pozostawiliśmy do zawiązania  - w zależności od wzrostu będzie można je krócej lub dłużej zawiązać. Wymiar samego fartucha : szerokość 73 cm, długość 75 cm.

Przeznaczenie fartucha:

Ze względu na materiał z którego jest wykonany fartuch mamy możliwość swobodnego haftowania na nim napisów, wzorów, grafiki - dzięki temu możemy przygotować dla Państwa bardzo fajny prezent dla MISTRZA Kuchni, MISTRZYNI Kuchni, PANI DOMU,  MR DOMU, Master Chefa,  itp - to co będzie wyszyte ograniczone jest tylko Państwa wyobraźnią.

przykładowe teksty: Jak babcia gotuje to wszystkim smakuje, Lepiej całuje niż gotuje, Reklamacji nie przyjmuje itp. 

Ponieważ fartuchy szyjemy na zamówienie w momencie gdy nie mamy akurat tego który by Państwo chcieli kupić potrzebujemy na realizację do 4 dni roboczych ( z reguły jednak szybciej) 

W celu zakupu usługi haftu prosimy kliknąć tutaj

Haft z reguły wykonujemy powyżej kieszeni - ale zawsze możemy złamać regułę i wyhaftować gdzie sobie klient zażyczy ;-)

ZAPRASZAMY

Polecamy