Wczytuję dane...

Najlepsze inteligentne, edukacyjne zabawki dla dzieci! Ranking

 

 

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko już od najmłodszych lat mogło poznawać świat, zdobywać wiedzę i potrzebne w dalszym życiu umiejętności, spędzając czas w przyjemny (ale jakże pożyteczny!) sposób, zapoznaj się z ofertą najlepszych inteligentnych zabawek dla dzieci. W przygotowanej na naszej stronie ofercie znajdziesz zabawki edukacyjne, rozwijające wielorakie zdolności dzieci w różnym wieku. Poniżej zamieszczamy przygotowany przez nas ranking zabawek, które cieszą się ogromną popularnością i są najczęściej wybierane przez troszczących się o wszechstronny rozwój dziecka - rodziców.

1. System nauki opracowany przez włoską lekarkę Marię Montessori, opierający się o swobodny rozwój dziecka, zdobył na świecie wielkie uznanie, zwłaszcza wśród ekspertów zajmujących się edukacją. Zestaw Montessori - Podróż Dookoła Świata opracowany w zgodzie z zasadami wspomnianego systemu, pozwoli rozbudzić w dziecku ciekawość świata. W trakcie zabawy ułoży ono mapę świata, a następnie pozna nazwy kontynentów, faunę i florę oraz tradycje wybranych krajów. Dziecku, w lepszym wyobrażeniu sobie prezentowanych zakątków świata, pomogą modele 3D, które będzie można położyć na mapie w odpowiednich lokalizacjach. Zestaw przygotowany został w języku angielskim, dzięki czemu dziecko podczas zabawy będzie mogło rozwijać zdolności lingwistyczne. W opakowaniu znaleźć można 216 puzzli, 25 elementów 3D oraz instrukcję z ciekawostkami w języku polskim, dzięki którym poznawanie świata będzie dla twojej pociechy jeszcze bardziej pasjonujące. Zabawka edukacyjna przeznaczona jest dla dziecka w wieku od 5 do 10 lat.

2. Jeśli chcesz rozbudzić w dziecku zainteresowanie naukami ścisłymi, twoją uwagę powinny zwrócić Klocki Konstrukcyjne Engino - Mechanizmy Prawa Newtona. Dzięki nim w przystępny sposób pozna ono zasady dynamiki Newtona, które są podstawą mechaniki klasycznej, opisującej większość zjawisk, które napotykamy w codziennym życiu. Zestaw pozwoli na eksperymenty z energią kinetyczną i potencjalną - pociecha dowie się dzięki nim jak energia potencjalna zmienia się w kinetyczną i na odwrót. Zawartość zestawu umożliwia zbudowanie osiem działających modeli, m.in. katapulty balistycznej, wentylatora grawitacyjnego, samochodu do prób zderzeniowych, ruchomej kabiny, samolotu na uwięzi napędzanego balonikiem oraz dragstera. Dzięki instrukcjom zamieszczonym w dołączonej książeczce, dziecko szczegółowo pozna zasady naukowe opisujące działanie każdego z modeli. Ta inteligentna zabawka dla dzieci w wieku powyżej 8 lat pozwoli na godziny świetnej zabawy połączonej ze zdobywaniem wartościowej, przydatnej wiedzy!

3. Dla młodszych dzieci przygotowaliśmy zestaw puzzli Montessori - Puzzle Ocean skierowany dla osób w wieku od 2 do 4 lat. Pozwala on na rozbudzenie wyobraźni poprzez poznawanie życia fauny morskiej. Bohaterami układanki są: rekin, wieloryb, żółw, meduza, rak, płaszczka, delfin oraz ośmiornica. Po ułożeniu puzzli dziecko może poustawiać na planszy drewniane figurki opisanych zwierząt. Ta zabawka edukacyjna pomoże twojemu dziecku rozwijać wrażliwość dotykową i zdolności manualne. Nauczy się ono także rozpoznawać kształty. Zestaw wzbudzi zainteresowanie najmłodszych życiem zwierząt i pięknem przyrody. 

4. Skierowany do najmłodszych 10-36 miesięcznych dzieci Interaktywny Stolik Edukacyjny Rozmowa i Edukacja wspomoże naukę cyfr, literek, kształtów i kolorów, nazw zwierząt i dźwięków. Zabawka edukacyjna składa się z wielu elementów, każdy wspierający rozwój poznawczy w innym obszarze. Książeczka pomaga dzieciom rozpoznawać zwierzęta i ich dźwięki, blat wprowadza je w świat muzyki i uczy pierwszych liter, przekładnie odkrywają pierwsze cyfry i razem z innymi działaniami mechanicznymi, zachęcają do rozwijania swoich umiejętności motorycznych. Zabawki edukacyjne oparte na tej formule, ze względu na mnogość różnych bodźców, zawsze wzbudzają w dzieciach olbrzymie zainteresowanie. Stolik interaktywny gwarantuje rozwój i świetną zabawę!

Mamy nadzieję, że powyższy ranking zabawek pomoże Ci w wyborze najlepszych zabawek edukacyjnych dla Twojego dziecka. Życzymy dużo dobrej zabawy i owocnej nauki!