Wczytuję dane...

TOP 6 - Najlepszych zabawek ogrodowych dla dzieci

 

 

Kiedy zaczyna się lato, dzieci same wyrywają się do spędzania czasu na zewnątrz. Ogród jest bowiem znacznie ciekawszym miejscem, niż dom. Pełno w nim ciekawych roślin, drzew. Wokół śpiewają ptaki, a słońce pięknie świeci przez liście. Z tego powodu warto urozmaicić czas pociech na świeżym powietrzu, zaopatrując je w odpowiednie zabawki do ogrodu dla dzieci.

Spędzanie czasu w ogrodzie jest dla dzieci przede wszystkim bardzo zdrowe. Aktywność fizyczna w najmłodszych latach życia znacznie wpływa na rozwój, przez co powinno się malca zachęcać do jak najczęstszych aktywności na świeżym powietrzu. Niestety dzisiejsze pociechy nieraz zamiast biegać po podwórku wybierają siedzenie ze smartfonem lub przy komputerze. Może to natomiast powodować późniejsze problemy, takie jak obniżone samopoczucie. Dla organizmu, zwłaszcza dzieci potrzebna jest też witamina D3, która produkowana jest podczas przebywania na słońcu. Idealną zachętą do aktywności na zewnątrz będą dobre zabawki na podwórko!

Ogród to również świetna zabawa, a nic lepiej nie uczy, niż zabawa właśnie. Zabawki ogrodowe mogą inspirować dzieci do poszerzania swoich umiejętności, a także interakcji z rówieśnikami! Warto przy tym pamiętać, że rodzic powinien nadzorować swoje pociechy podczas zabaw na zewnątrz. Jednak jakie produkty sprawdzą się najlepiej w swojej roli?

Najlepsze zabawki do ogrodu dla dzieci!

1. NAMIOT Z TUNELEM 2 W 1 BIEDRONKA

Wiele dzieci bawiąc się w ogrodzie marzy o tak zwanej bazie. Nic natomiast nie sprawdzi się lepiej w tej roli, niż namiot dziecięcy z tunelem. Ten wyjątkowy produkt na pewno spotka się z ciepłym odbiorem. Nie można też zapominać o jego wyglądzie. Design namiotu przypomina wielką biedronkę, która na pewno spowoduje uśmiech na ustach malucha! Namiot dziecięcy z tunelem sprzyja także aktywności fizycznej, ponieważ pociecha żeby wejść do środka będzie musiała się przeczołgać/raczkować. To świetna propozycja nie tylko do zabaw w ogrodzie, ponieważ sprawdzi się również w domu, a także na plaży!

2. TRAMPOLINA OGRODOWA GEPARDI SIATKA DRAMINKA 312CM #N1

Ten niesamowity produkt sprawi, że Twoja pociecha na pewno się wyszaleje! Trampolina to genialny asortyment do ogrodu dla dzieci w praktycznie każdym wieku. Co więcej, bawić naraz może się kilka pociech, dlatego trampolina da frajdę Twojemu dziecku i jego znajomym! Średnica trampoliny wynosi 312 cm. Nie można zapominać o tym, że taki produkt jest również bezpieczny dzięki zamontowaniu specjalnej siatki. Przypadkowe uderzenie w twardy element jest wręcz niemożliwe. Opisywana trampolina jest przede wszystkim solidna, dlatego możesz mieć pewność, że posłuży dobrze przez wiele lat.

3. PIŁKA DO SKAKANIA CARS 3 AUTA Z ROGAMI

Piłki do skakania to bardzo chętnie kupowane zabawki ogrodowe dla dziecka. Taki produkt pomaga dziecku w umiejętności zachowania równowagi. W celu ułatwienia i zwiększenia komfortu użytkowania, producent na piłce umieścił uchwyty. Grafika przedstawia przebojowy samochód z bajki Auta. Podczas zabawy wzmacniane zostają mięśnie pleców, nóg i brzucha.

Pamiętaj jednak, że poprzez ryzyko upadku powinno się cały czas kontrolować swoje dziecko.

4. BASEN ROZPOROWY 3 IN 1 244 X 76CM INTEX 28112

Jeżeli chodzi o zabawę w ogrodzie, to wręcz nie można zapominać o basenie. Ten produkt nie tylko da dziecku niesamowitą frajdę, ale przy tym będzie dobrym wstępem do nauki pływania! Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w basenie bawiła się cała rodzina! Dodatkowo, w zestawie znajdziesz pompę filtrującą i inne przydatne akcesoria. Konstrukcja basenu jest solidna. Do rozłożenia nie potrzeba żadnego stelaża, dlatego na pewno uda Ci się rozłożyć go w kilka minut! Basen bowiem wystarczy rozłożyć, nadmuchać brzeg, a następnie zacząć nalewać wodę!

5. HUŚTAWKA-DESKA PLASTIKOWA SUPER DO OGRODU CZERWONA

Jeżeli w swoim ogrodzie posiadasz drzewa, to huśtawka jest wręcz produktem obowiązkowym! Zabawki na podwórko tego typu cieszą się ogromną popularnością od pokoleń. Pamiętaj jednak, że dziecko powinno się asekurować podczas zabawy. Również przez brak dodatkowych zabezpieczeń produkt jest polecany od trzech lat wzwyż. Twoja pociecha na pewno doceni taki prezent. Prostota huśtawki od dawna zastanawia, ponieważ nierzadko dzieci spędzają na niej długie godziny! Serdecznie polecamy!

6. HAMAK DWUOSOBOWY Z DRĄŻKIEM 190X150

Kiedy pociecha wybiega się, naskacze i pohuśta – będzie potrzebowała ochłonąć. Z tego powodu świetnie może sprawdzić się kolorowy hamak. Jest to przedmiot bardzo wygodny, a także bardzo prosty w montażu. Nie bez powodu w zestawie dołączany jest worek, który pozwala swobodnie z hamakiem podróżować. Co więcej, możliwe jest także jego zamontowanie w domu. Pamiętaj jednak, że hamak musi być zaczepiony z dwóch stron. Maksymalne obciążenie wynosi 180kg. Z tego powodu rodzic może spokojnie odpoczywać razem ze swoją pociechą, a także drugą połówką, kiedy dziecko będzie się bawiło w pobliżu.