Wczytuję dane...

MAMPO jak powstał sklep i nazwa

MAMPO jak powstał sklep i nazwa

 Na wstępie witamy serdecznie  wszystkich naszych Klientów odwiedzających nasz sklep,kupujących, oglądających, poszukujących pomysłu na prezent dla siebie dla swoich dzieci, dzieci swoich dzieci, dzieci znajomych lub innych dzieci którym chcemy zrobić przyjemność, zobaczyć uśmiech na ich twarzy po tym jak otrzymali od nas zabawkę, grę, książkę, lalkę, samochodzik klocki lub cokolwiek innego co można znaleźć w naszym sklepie.

Sklep MAMPO.PL to firma rodzinna - powstał ponieważ zawsze mieliśmy chęć stworzenia czegoś własnego czemu można by się poświęcić dla rozwoju własnego oraz dla zadowolenia innych . Powstanie sklepu MAMPO.PL  poprzedzone było  intensywnym myśleniem, zbieraniem pomysłów jaki właściwie chcemy  sklep stworzyć, dla kogo, co w nim chcemy sprzedawać. Miał być to sklep motoryzacyjny, odzieżowy, optyczny, i jeszcze wiele innych pomysłów przechodziło nam przez głowy aż do pewnego momentu tuż przed MIKOŁAJEM kiedy pojawiła się potrzeba robienia  prezentów dla dzieci i wtedy właśnie wpadliśmy na pomysł żeby otworzyć sklep z przedmiotami które sprawią radość dzieciom - naszym, waszym i ich dzieciom Mrugnięcie.....itd. Tak powstał pomysł na to co chcemy w sklepie sprzedawać, ale żeby to wszysko rozpocząć musieliśmy na samym początku  wymyśleć nazwę sklepu...i wiecie co? po tych wszystkich pomysłach, przemyśleniach tak naprawdę  nazwa sama się pojawiła : MAMPO czyli mam pomysł na prezent, mam pomysł co kupię, mam po drodze to kupie czyli co? -  MAMPO - i tak sie zaczęło Uśmiech

To jest nasz pierwszy wpis w naszym MAMPO BLOG-u  - wkrótce pojawią się następne, będziemy z Państwem cały czas w kontakcie, będziemy starali sie podrzucać pomysły, mamy nadzieję, że Państwo też nam zaproponują jakieś pomysły,  które można będzie wdrożyć w naszym sklepie dzięki czemu będziemy się dla Państwa doskonalić rozwijać a dzięki temu będziemy sprawniej powodować uśmiech na wszystkich buźkach. 

Serdecznie zapraszamy do naszgo sklepu oraz czytania bloga

Zespół MAMPO.PL