Wczytuję dane...

Walentynkowo

Walentynkowo

Jak pisze Wikipedia Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne . Na zachodzie a zwłaszcza w Wielkiej Brytani i w Stanach Zjednoczonych dzień 14 lutego stał się okazją do obdarowywania bliskich drobnymi upominkami. 

A jak ten dzień wygląda w Polsce? tak samo jak na zachodzie - może tylko z pewnym opóżnieniem. Dzień Św. Walentego w naszym kraju popularność uzyskał dopiero w latach 90 -tych XX wieku - jak wyrwaliśmy się wiecie z czego....

Tyle tytułem wstępu z informacji wyczytanych z Wikipedii.


Jako że, MAMPO a właściwie osoby, które tworzą MAMPO (między innymi tajemniczy "JA" ) mają praktyczne podejście do życia - też postanowiliśmy zrobić coś co może choć troche umili ten specjalny dzień w którym wszyscy się serdecznie wymieniają uśmiechami, kwiatkami, prezentami, sercami, czekoladkami i różnymi innymi niespodziankami- przygotowaliśmy dla Państwa w swojej ofercie fajniutkie, cieplutkie,milutkie i mięciutkie ręczniki z wyhaftownym imieniem, wyznaniem miłości, z sercem a nawet z sercami dwoma...wszystko po to aby w ten dzień było przyjemniej ....zapraszamy w tym momencie do zamawiania Mrugnięcie .  Mamy przy okazji pomysł na  BONUS...UWAGA....BONUS!!!!! dla autora najlepszego tekstu jaki moglibyśmy wyhaftować na ręczniku z okazji Walentynek.

ZAPRASZAMY do pisania na fhumampo@gmail.com lub przez FB

Tak jak pisałem jesteśmy praktyczni, a więc nasz produkt nie jest jakiś tam zwyczajny, taki który się kupuje tak żeby tylko kupić a potem sobie leży gdzieś schowany albo  gdzieś przepada już na drugi,  no może na trzeci dzień,  tak gdzieś koło 17 lutego na przykład Uśmiech . Nasz produkt to w pełni wartościowy prezent, który posłuży w niezmienionej formie co najmniej do następnych Walentynek, z przykrością dla MAMPO muszę stwierdzić że pewnie przynajmniej przez pięć kolejnych lat posłuży - oczywiście jak będziemy o niego dbali. Ale co tam, jednym ręcznikiem przecież cała rodzina się nie zadowoli a zwłaszcza,  że to będzie ten jedyny, ten Twój, ten spersonalizowany. Pomyślcie sobie,  dajecie taki ręcznik swojej Walentyce albo Walentemu czy Walentynkowi...ze swoim imieniem a ona lub on codziennie kilka razy się w niego wyciera...wow...nie ma szans żeby zapomniała czy zapomniał - taki prezent to jest coś, ładnie wygląda, można go powiesić, położyć, różne rzeczy można z nim robić a on ciągle przypomina "Tylko mnie kochaj" 

pozdrawiamy

zespół MAMPO.PL