Wczytuję dane...

anek

Mampo.pl w swojej ofercie posiada zabawki wielu znanych i renomowanych producentów. Jednym z nich jest Anek hurtownia, która jednocześnie jest producentem produktów z serii Smily Play, a także partnerem oraz importerem zabawek firm takich jak Mattel, Hasbro, TM Toys, Epee, Trefl. Dzięki tej współpracy, Mampo.pl jest w stanie zapewnić Ci najlepszą ofertę w całej Polsce! 

Czytaj dalej...

Wha Whaa Whacky - HOT DOG to jeden z najczęściej wybieranych produktów od Anek hurtownia. Po zdobyciu olbrzymiej popularności za oceanem - mowa o Stanach Zjednoczonych i Kanadzie - nadszedł czas na podbój polskiego rynku. Pluszowe maskotki są słodkie, a ich wyjątkowe kształty i szalone wyrazy twarzy są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Warto o nich pamiętać, kupując swojemu chrześniakowi czy dzieciom prezent pod choinkę lub urodziny. Specjalne, indywidualne zestawy możliwych do odtworzenia dźwięków sprawiają, że każda z 5 maskotek serii Wha Whaa Whacky jest wyposażona w swoją własną osobowość. Wystarczy je potrząsnąć, a wypowiedzą swoje imię! Anek hurtownia wsparła sklep Mampo.pl w maskotki: Hot Dog, Telefon, Kaktus, Dynamit oraz Banan. 

Ciekawym i godnym polecenia pomysłem jest obdarowanie naszych podopiecznych w "Drewnianą Układankę Pojazdy Traktor Straż". Pod tą nazwą kryje się coś w rodzaju drewnianych puzzli, wyposażonych w drewniane pinezki, ułatwiające umocowanie ich na drewnianej tablicy. W ten sposób dziecko uczy się nazw poszczególnych pojazdów oraz ich przeznaczenia. Bezcenna wiedza jest wchłaniana w ciekawy i angażujący sposób, co docenią rodzice oraz ich najmilsi. Spora liczba elementów - jest ich bowiem aż osiem - gwarantuje, że trudno taka drewniana układanka przez długie miesiące będzie z pewnością jedną z najchętniej wybieranych zabawek. Każdy z tych elementów ma swój własny kolor, kształt i styl, nie powtarzając się z żadnym innym. Co również nie jest bez znaczenia, cały zestaw wyprodukowany został z drewna zamiast plastiku. Ochrona środowiska na poziomie zabawek uczy dzieci troski o naturę, poprzez wyłączanie z użytku plastikowych przedmiotów. Zabawka nadaje się dla każdego w wieku od 3 do 93 lat.

Anek hurtownia to importer kosiarki z bańkami mydlanymi o nazwie Double Bubble. Taka kosiarka to w praktyce śliczna i zautomatyzowana fabryka... baniek mydlanych! Świetny pomysł na nietypowe połączenie zaprocentował w postaci doskonałych wyników sprzedaży tej kosiarki w całej Europie. Podczas pchania Double Bubble spod kół wychodzą bańki mydlane, zaś z kół emitowany jest dźwięk koszenia trawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów