Wczytuję dane...

Artykuły do 10 zł

Sklep MAMPO oferuje w tej kategorii przedmioty, których cena nie przekracza 10 złotych. Artykuły do 10 zł charakteryzują się doskonałą jakością, połączoną oczywiście ze świetną ceną. Będą więc idealnym prezentem dla naszych pociech. Wiemy jak ważne jest zdrowie dzieci, toteż zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasze przedmioty pochodziły wyłącznie od renomowanych i znanych producentów, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Jedną z najlepszych propozycji w kategorii Artykuły do 10 złotych jest z pewnością WOREK SZKOLNY NA OBUWIE ATOMÓWKI. Worek ten z całą pewnością spodoba się najmłodszym miłośniczkom bajek z serii Atomówki. Jest bardzo pojemny, a przy tym świetnie się prezentuje. Wysokiej jakości nadruk nie schodzi w praniu, dzięki czemu nasze dziecko nie musi przejmować się jego pobrudzeniem.

Szukamy czegoś innego z Atomówek? ZESTAW PRZYBORÓW SZKOLNYCH ATOMÓWKI CN stanowi świetną odpowiedź na nasze zapotrzebowanie. Linijka, gumka, temperówka oraz ołówek z gumką znakomicie nadadzą się jako wyprawka szkolna - wszystko co konieczne na lekcje, opatrzone jest bohaterkami z kreskówki Atomówki - frajda z lekcji gwarantowana!

Kto z nas nie lubi plasteliny? Ta niezwykła substancja od wczesnego dzieciństwa chętnie wykorzystywana jest niemal w każdym przedszkolu, przyczyniając się do jej niesłabnącej popularności. W MAMPO dostępne są różne kolory plasteliny, dostosowane do gustu każdego dzieciaka. Czerwona, granatowa, niebieska, brązowa, czarna, biała, ciemnożółta a nawet jasnożółta - pozwala to tworzyć przeróżne kombinacje, w pełni oddając to, co chce przekazać nasze dziecko w procesie formowania plasteliny.

PIÓRNIK SASZETKA NOSTER wraz z PIÓRNIK TUBA NOSTER są propozycjami dla chłopców, choć spotkaliśmy się także z wieloma klientkami kupującymi te ciemne piórniki dla swoich córek. Bardzo ładny, nowoczesny design wpływa na uniwersalność, a spora pojemność pozwoli na zmieszczenie tam praktycznie całego przybornika, dzięki czemu nasze dziecko nie będzie zmuszone do noszenia kilku piórników w plecaku.

KREDKI ŚWIECOWE TRÓJKĄTNE PLASTIKOWE 12 KOLORÓW i KREDKI PASTELOWE OLEJNE 12 KOLORÓW ROZPUSZCZALNE W WODZIE to obowiązkowe zestawy dla najmłodszych artystów - rysowników. Bardzo wysoka jakość wykonania umożliwi realizację nawet najbardziej wyszukanych rysunków. Warto także dodać, iż kolaże składające się z połączonych kredek świecowych i pastelowych są w tej chwili jednym z najdynamiczniej rozwijających się trendów w sztuce. Youtube pełen jest filmów z procesów rysowania, pokazującym w przyspieszonym tempie artystów korzystających z tej kombinacji kredek.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.