Wczytuję dane...

Papiernicze

Kartka papieru od zawsze na zawsze

W dzisiejszych czasach technologia dominuje rynek i zaczyna wypierać przestarzałe wynalazki. Mimo, że mamy dostęp do notatek elektronicznych to wielu z nas pozostaje przy starszej formie zapisywania informacji. Zapis na papierze dalej jest popularną formą utrwalenia informacji. Dla niektórych jest ona bardziej wiarygodna. Najprostsza w użyciu i tania. W szkołach każde dziecko ma zeszyt w którym notuje skrupulatnie ważne zagadnienia.

Czytaj dalej...

Czy jest najlepszy zeszyt?

Zeszyty są bardzo różne ale nie da się określić, który z nich jest najlepszy. Każdy ma inne wymagania i każdy potrzebuje zeszytu do czegoś innego. Dlatego ten najodpowiedniejszy będzie tym, który spełni nasze oczekiwania. Po pierwsze musimy się zastanowić jak duży ma być zeszyt. Ma być w formie niewielkiego notatnika formatu A6 czy raczej celujemy w coś większych rozmiarów zwykłej kartki A4? Formatów jest mnóstwo i możemy dobrać sobie ten, który będzie nam pasował. Kiedy już wybierzemy rozmiar kartek trzeba się zastanowić ile potrzebujemy stron. Czy wystarczy nam szesnaście kartek czy celujemy w coś dużo grubszego. Największe bruliony mogą osiągać nawet 300 kartek! Teraz wybierzmy wzór. Chcemy linie ( rozróżniamy linie cienkie i grube ), kratki a może gładkie strony bez wzoru. Możemy również znaleźć takie ze zdobieniami, na przykład do religii czy do naszego pamiętnika. Będziemy pisać na kolanie? To przyda się nam zeszyt z twardą okładką. Zaletą tych miękkich na pewno jest ich waga co przy wielu sztukach może okazać się zbawieniem dla naszego kręgosłupa. Na rynku znajdziemy także zeszyty na spirali, które mogą być dla niektórych bardzo praktyczne a innych będą tylko przeszkadzać. Trzeba samemu ocenić a najlepiej sprawdzić czy takie rozwiązanie nam odpowiada czy jednak wolimy coś tradycyjnego. Jeśli używamy dużo kolorowych pisaków, długopisów żelowych, cienkopisów i zakreślaczy to warto pomyśleć o grubszych kartkach, które nie będą przebijać nam tuszu na drugą stronę. Na koniec przechodzimy do okładki. Dla niektórych jest to kluczowa sprawa. Najwybredniejsze są dzieci, które potrafią się uprzeć na zeszyty tylko z jedną postacią z kreskówki. Tutaj będziemy mieć największą dowolność. Znajdziemy przeróżne grafiki. Od tych jednokolorowych, przez wzorzyste po takie z postaciami fikcyjnymi i realnymi. Każdy znajdzie coś co będzie mu odpowiadało. 

Sporo tego? Z pewnością nie mało, jednak wszystkie te rzeczy pozwolą nam dobrać zeszyt idealny, z którego będzie się nam korzystało z przyjemnością.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.