Wczytuję dane...

Banbao

Coraz popularniejsze Klocki Banbao sprzedawane są obecnie w 36 krajach na całym świecie. Pochodzące z Dani klocki cechują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, jednocześnie spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej. Zabawki te są dostępne w wielu wariantach tematycznych, dlatego też mogą stać się prezentem odpowiednim zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Dzieci mogą wybierać spośród środków transportu, budowli, a nawet postaci z kreskówek. Dzięki temu zabawa klockami tej firmy nie ma żadnych ograniczeń (oprócz dziecięcej wyobraźni).  Poprzez zabawę dzieci spełniają swoje marzenia, uczą się i nabywają zręczności.

Dla kogo?

Czytaj dalej...

Zestawy klocków Banbao są dostępne dla różnych grup wiekowych. Różnią się między sobą rozmiarem elementów, ich liczba w opakowaniu oraz stopniem skomplikowania konstrukcji. Różnorodność tematyczna sprawia, że przypadną do gustu dzieciom obojga płci.

Dla starszych dzieci (grupa 7+) dostępne są zestawy bardziej zaawansowane, z drobniejszymi elementami. Wymagają od dziecka większego skupienia i cierpliwości, jednocześnie pozwalają na samodzielnie modyfikacje wedle swoich upodobań.

Zestawy klocków Banbao przeznaczone dla młodszych dzieci (grupa 4+) zawierają większe elementy, o różnych kształtach. Charakteryzują się żywymi kolorami, które stymulują rozwój mózgu dziecka. Ponadto uśmiechnięte postaci umilą czas każdego malucha, a możliwość przebudowywania z pewnością rozbudzi kreatywność.

W ofercie producenta znajdziemy także zabawki przeznaczone dla bardzo małych dzieci. Są to klocki przeznaczone dla maluchów powyżej 18 miesiąca życia. Elementy w tych zestawach są duże i bezpieczne, użytkowanie ich nie grozi zadławieniem. Mimo tego nadają się do tworzenia wymyślnych konstrukcji wedle własnego pomysłu. Dzieci dzięki temu mają wspaniałe zajęcie na dłuższy czas, a możliwość dokonywania zmian sprawa, że zabawka nie znudzi się zbyt szybko.

Klocki Banbao-zalety

- szeroka oferta tematyczna, dzięki której można znaleźć wymarzony zestaw dla każdego dziecka,

- wysoka jakość produktów, klocki wykonane są z niezwykłą dbałością o szczegóły.

- elementy przyjazne dziecięcym rączkom, dostosowane do wieku.

- żywe kolory i przyjazne postaci, które zachęcają do zabawy.

- kompatybilność z większością klocków innych producentów.

- konkurencyjna cena.

Korzyści dla dzieci

Dzięki klockom BanBao dzieci mogą:

- rozwijać zdolności manualne,

- ćwiczyć zręczność,

- dać upust wyobraźni,

- motywować się do nauki kształtów, liter i kolorów,

- dać możliwość samodzielnego kreowania dziecięcego świata zabawy. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.