Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: CZ6196
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: madej

Strój karnawałowy PIRAT to świetne przebranie dla każdego chłopca. Ubranie doskonale sprawdzi się jako przebranie w różnego rodzaju przedstawieniach, balach karnawałowych i balach przebierańców.

Piracki strój to cały komplet, składa się z:

- kapelusza,

- bluzki z kamizelką,

- pirackich spodni w paski,

- osłonek na buty.

Dzięki pirackiemu przebraniu twoje dziecko może przeistoczyć się w prawdziwego korsarza rodem z filmu "Piraci z Karaibów" albo Kapitana Haka! Każdy chłopiec będzie wyglądał w nim naprawdę fantastycznie.

Kamizelka i osłonki na buty są czarne, na kamizelce znajdują się ponadto białe pirackie czaszki z piszczelami. Czarny piracki kapelusz posiada czerwoną przepaskę. Całość wygląda realistycznie i z pewnością spodoba się każdemu chłopcu.

Strój ma rozmiar M, pasuje na chłopców w wieku od 4 do 6 lat przy wzroście 120-130cm. Poniżej podajemy dokładne wymiary.


WYMIARY:

koszula:

długość: 55cm

szerokość od pachy do pachy: 37cm

dł. rękawa: 40cm

spodnie:

długość całkowita: 53cm

szerokość w pasie bez rozciągania: 2x23cm

nakładki na buty:

wysokość-34 cm

ZAWARTOŚĆ:

- kapelusz,

- bluzka 

- kamizelka,

- pirackie spodnie w paski,

- osłonki na buty.


WIEK:

4 - 6 lat


ZASILANIE:

nie dotyczy


UWAGI:

Prać w pralce lub ręcznie, nie używać wybielaczy, nie suszyć w suszarce. Trzymać z dala od ognia. Opakowanie nie jest zabawką, należy je usunąć bądź przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy zachować etykietę w celu przestrzegania wymienionych środków ostrożności oraz właściwego użytkowania. W przypadku użytkowania stroju przez dziecko w wieku poniżej 3 lat istnieje ryzyko zaplątania się.

Polecamy