Wczytuję dane...

Czołgi RC

Czołgi RC to zabawka idealna dla małych fanów historii czy wojska. Pozwala w wyobraźni znaleźć się na polu bitwy, gdzie koniecznością jest czołg zdalnie sterowany. Jest nieodzownym elementem każdej zabawy tego typu. Ponadto można bawić się nim samodzielnie. Ćwiczenie i nauka sterowania wykorzystując czołg RC, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Ma funkcję edukacyjną, wzbudzając zainteresowanie historią i tematyką militarną. Zachęca do tworzenia otoczenia do zabawy i zapoznania się z genezą pojazdu.

Czytaj dalej...

Czołgi RC można świetnie wykorzystać w zabawie z torami przeszkód czy z tworzeniem specjalnych dróg. Z pewnością taka forma spędzania czasu zachęci kolegów do zaangażowania się w zabawę. Każdy chłopiec marzy o tym, aby móc mieć czołg zdalnie sterowany.

Czołgi zdalnie sterowane mogą być zasilane za pomocą baterii lub akumulatora. Steruje się nim zazwyczaj za pomocą pilota. Zdarza się, że czołgi RC mają czujnik ruchu i poruszają się same, namierzając przeszkody.

W naszej kategorii czołgi RC można znaleźć najbardziej atrakcyjne modele w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu Twoje dziecko może spędzić kreatywnie i oryginalnie wolne chwile i oderwać się od obowiązków. Rozbudź jego wyobraźnię i fantazję. Stwórzcie razem pole bitwy, w którym niezbędnym elementem będzie czołg RC.

Miłośnicy militariów mają możliwość wykorzystywać do zabawy czołg zdalnie sterowany nie tylko w domu, ale i na zewnątrz. Dodatkowe opcje, takie jak światełko lasera czy dźwięk, sprawiają, że zabawka jest tylko bardziej realistyczna, co zwiększa komfort użytkowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów