Wczytuję dane...

Zabawki RC

Roboty RC zdalnie sterowane to zabawki, które są sterowane przez pilot lub aktywator, taki jak głos lub ruch. Istnieją roboty RC, które poruszają się samodzielnie oraz roboty RC zdalnie sterowane. Zabawa tego typu pozwala na rozwijanie kreatywności i fantazji. Uczy również nowej umiejętności – sterowania. Wbrew pozorom nie jest to łatwa czynność.

Czytaj dalej...

Roboty RC zdalnie sterowane mogą zrodzić u Twojego dziecka zainteresowanie robotyką, mechatroniką lub mechaniką. Właśnie dzięki tym naukom maluch może poznać, czym są roboty RC. Sterowanie nimi daje ogromną frajdę i satysfakcję. Można spędzić czas w rozwijający sposób. Technologia idzie do przodu razem z postępem cywilizacyjnym, a co za tym idzie, roboty RC są coraz bardziej inteligentne. Obecnie istnieją nawet modele, które śledzą ruchy ręki.

Na rynku dostępne są również roboty zdalnie sterowane imitujące egzotyczne zwierzęta. To niezwykłe, ponieważ niektóre z nich do złudzenia przypominają te prawdziwe. Oczywiście, może być to wykorzystywane w formie żartu, ale przecież dzieciństwo broni się swoimi prawami. Kto nie chciałby zrobić kawału z przerażającym pająkiem, wybiegającym spod stołu? Zajmowanie się robotem, może dać również namiastkę opieki nad zabawką i uczy odpowiedzialności. Roboty zdalnie sterowane cały czas rozwijają swoje funkcje, a my śledząc nowinki, zasilamy naszą ofertę o te najciekawsze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów