Wczytuję dane...

Dla dzieci

Spędzanie wspólnego czasu z małym dzieckiem jest niezwykle ważne dla jego rozwoju. Wpływa dobrze na zdrowie psychiczne i sprawia, że pociecha szybko uczy się i chłonie otaczający ją świat. Czasem rodzicom kończą się pomysły, jak zainteresować i bawić się z maluchem. Spokojnie, jest wiele sposobów, jak sobie z tym radzić!

Różnego rodzaju gry dla dzieci pozwolą Wam na niesamowitą frajdę, a także naukę w ciekawy sposób! Duża różnorodność oferowanych przez nasz sklep gier planszowych i różnych zabaw pozwoli Wam bez problemu wybrać produkt, który idealnie sprawdzi się w bawialni Waszej pociechy i zachęci do wspólnego spędzania czasu.

Czytaj dalej...

Dużą popularnością cieszą się gry i zabawy z serii Mały Konstruktor. Rozwijają samodzielność dziecka i przynoszą dużo radości! Zestaw składa się zwykle z kilkudziesięciu, kilkuset elementów, które po złożeniu tworzą różne modele – na przykład dźwigu, samolotu, helikoptera, samochodu pogotowia i wielu, wielu innych pojazdów. Dzięki takiej zabawce dziecko poprawia swoje zdolności manualne, umiejętności techniczne i zapamiętywanie!

Gra Gorący Ziemniak to idealna rozrywka dla dzieci od lat ośmiu. Ta rodzinna gra planszowa sprawdzi, jak szybko reagujecie. W krótką chwilę musicie udzielać odpowiedzi, żeby odrzucić gorącego ziemniaka. Uważajcie, żeby się nie sparzyć! Nie będziecie mogli opanować wybuchów śmiechu!

Chcecie pobawić się śmielej? Gra w pytania typu Prawda Czy Wyzwanie świetnie wpłynie na dobry nastrój! Boicie się wyznawać swoje sekrety, wolicie spełniać szalone wyzwania? To świetny sposób na niedzielne, rodzinne popołudnie!

Szukasz idealnej gry dla dwóch osób? Sprawdź grę Rach Ciach. Ta zręcznościowa zabawa wywoła salwy śmiechu i będzie ćwiczyć Waszą pamięć. W tej zabawie nie jest ważna tylko szybkość, ale również dokładność. Można grać we dwójkę, a jeśli chcecie, można poszerzyć liczbę graczy do pięciu osób.

Gry planszowe dla dzieci to świetna okazja, żeby ćwiczyć ich refleks i szybkość myślenia. To także idealny sposób na wspólne spędzanie czasu i genialną zabawę!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów