Wczytuję dane...

cobi

Cobi, to polski producent, o historii sięgającej roku 1987. Firma Cobi S.A., to przede wszystkim producent klocków konstrukcyjnych. Wybory firmy Cobi S.A., są certyfikowane pod względem jakości i bezpieczeństwa - każdy z produktów, spełnia europejską normę EN71. Ponadto, produkty tej firmy, to również kolekcje edukacyjne i limitowane. Klocki konstrukcyjne Cobi S.A., to produkt doceniany przez wielu odbiorców, w skali światowej.

Czytaj więcej...
Oprócz produkcji klocków dla młodszych i starszych dzieci, firma ta jest także importerem i dystrybutorem, najpopularniejszych zabawek - licencjonowanych zabawek interaktywnych, figurek, gier strategicznych, lalek i maskotek, a także modeli do samodzielnego złożenia. Partnerzy firmy, to między innymi Super Wings, Psi Patrol, Jeźdźcy smoków, Secret Life of Pets, Star Wars czy Miraculous.

Zabawki interaktywne - wymarzone maskotki

Modele interaktywne, to wymarzony typ zabawki. Zwłaszcza zwierzątka, które reagują na głaskanie, słowa i codzienną opiekę, sprawiają dzieciom szczególną radość. Maskotki, zachowują się w sposób, do złudzenia przypominający, zachowania prawdziwych zwierząt i postaci z bajek. Dzięki temu, dziecko bardzo angażuje się w zabawę, zarówno w pojedynkę, jak też z rodzicami i w grupie przyjaciół.
Zabawki interaktywne, działają na zasadzie zasilania bateriami i można je zabrać ze sobą wszędzie. To świetny sposób, organizacji aktywnej zabawy w domu i na powietrzu. Zabawki tego typu, pomagają rozwijać wyobraźnię dziecka. Z pewnością, zabawa w opiekę nad zwierzakiem, to jeden z ulubionych sposobów spędzania czasu dzieci, które nie mają czworonożnego pupila czy innych zwierzątek domowych. 

Klocki konstrukcyjne - świetna zabawa

Klocki konstrukcyjne firmy Cobi S.A. to wielokrotnie nagradzane produkty. Wyróżnić można edukacyjne serie historyczne, wojenne, elektroniczne i limitowane. Ze względu na rozwojowy charakter takiej zabawy, firma nagradzana była, również przez Ministra Edukacji Narodowej. Zabawa w układanie klocków, to z pewnością jeden z najlepszych sposobów, rozwoju myślenia kreatywnego wśród dzieci, w różnym wieku. Dla najmłodszych, firma oferuje serię Moje Pierwsze Klocki. Z kolei starsze dzieci, ucieszą się z bardziej skomplikowanych klocków. Prezentowane są, różne stopnie trudności i różnorodna tematyka: nawiązująca do bajek, filmów czy wydarzeń historycznych. Wśród zabawek kreatywnych, dostępne są także puzzle, o różnym stopniu skomplikowania. 

Celem firmy Cobi S.A. jest przede wszystkim, udział w tworzeniu ciekawego i barwnego dzieciństwa. Rzeczywiście, asortyment firmy jest bardzo szeroki. Każde dziecko, odnajdzie coś dla siebie, w tej krainie kolorowych zabawek. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów