Wczytuję dane...

Do domu i biura

W tej kategorii znajdziecie przedmioty, które przydadzą się Wam w różnych sytuacjach, zarówno w domu, jak i w biurze. Jeżeli zbliża się jakaś niezwykła okazja, to jesteś w dobrym miejscu, ponieważ znajdziesz tutaj na przykład świeczki urodzinowe i skrzynki dekoracyjne, które bardzo ładnie prezentują się z upominkami.

Czytaj dalej...

Jeżeli wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojego dziecka lub innej bliskiej Ci osoby, na pewno Wiesz, że takie wydarzenie nie może odbyć się bez tortu, a jeżeli już go mamy, to tradycja głosi, że powinny znajdować się na nim świeczki, po zdmuchnięciu których uprzednio przemyślane życzenie się spełni. Znajdziesz tutaj różnego rodzaju świeczki urodzinowe – świeczki z brokatem, świeczki neony, świeczki klasyczne itd. Znajdziesz również świeczki urodzinowe w kształcie liczb, za pomocą których w łatwy sposób uświetnisz wejście w nowy rok życia bliskiej Ci osoby. Świeczki urodzinowe dostępne na naszej stronie internetowej występują w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach, etc.

Lampki nocne to ważny przedmiot w łóżeczku Twojego dziecka i one również znajdują się w ofercie naszego sklepu. Oferujemy lampki nocne w różnych kolorach i kształtach, które na pewno spodobają się Twojemu dziecku. Ponadto w naszym asortymencie znajdziesz lampki ozdobne, które upiększą pokój Twojej pociechy i wprowadzą przyjemny, bajkowy nastrój.

Warto także zaopatrzyć się w którąś z oferowanych przez nas poduszek dekoracyjnych, które imitują swoim wyglądem na przykład owoce, łakocie.

Skrzynka dekoracyjna to idealny sposób na ubarwienie bawialni Twojego dziecka. Możesz włożyć w nią kwiaty, ozdobne poduszki, świeczki, lampki itd. Sprawdzą się również jako idealne opakowanie prezentu. Zbliżają się święta, urodziny kogoś bliskiego, imieniny lub inna ważna uroczystość – warto zaopatrzyć się w jedną z nich – takie opakowanie na pewno nie wyląduje w koszu i podniesie walory wizualne samego upominku. Skrzynka dekoracyjna, którą oferuje nasz sklep, dostępna jest w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Istnieje możliwość ozdobienia skrzynki gustownym napisem wykonanym ze sklejki, który zostanie umieszczony na zewnętrznej stronie produktu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów