Wczytuję dane...

Zabawki drewniane

W swojej ofercie posiadamy unikatowe drewniane zabawki. Są to produkty wytrzymałe i pięknie wykonane. Zabawki projektowano z myślą  o odbiorcach. Dzieci ucieszą zabawne  i kolorowe wizerunki ich ulubionych zwierzątek i postaci. Ponadto są to przedmioty w zupełności bezpieczne, wykonane z ekologicznych materiałów, wysokogatunkowego drewna. Pomysłowe projekty zajmą uwagę malucha i zapewnią mu świetną zabawę. W sklepie znajduje się bardzo szeroki wybór zabawek różnego rodzaju.

Czytaj dalej...

Rodzaje zabawek, pośród których można wybierać w sklepie spełniają wiele funkcji. Jak wiadomo, o rozwój dziecka należy dbać od jego najwcześniejszych lat, dlatego zabawki aktywizują podczas ich użytkowania. Można zdecydować się na zabawkę, która posiada walory edukacyjne.

Doskonałym przykładem jest tutaj Ośmiornica Kolornica, która jest skonstruowana na zasadzie gry. Dla dzieci od lat trzech jest przydatna w kształtowaniu zdolności manualnych. Stanowi doskonały trening w rozpoznawaniu kolorów. Na uwagę zasługuje również fakt, że korzystanie z Ośmiornicy Kolornicy wymaga opanowania różnych poziomów trudności, więc dziecko szybko się nią nie znudzi.

Zabawką, która może pomóc maluchowi opanować poprawną pisownię języka polskiego jest Ortomino. Jest to gra, która wzorowana jest na zasadach klasycznego domina. W zabawie bierze udział kilku gracz. Gra polega na dopasowywaniu elementów podłóg poziomu trudności wyrazów pod względem ortografii. Dzięki tej grze, dzieciak zdobędzie umiejętność właściwej pisowni wybranego słownictwa z rz - ż. Nauka ortografii z Ortomino stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Ortomino dostępne jest w kilku wersjach. Dla maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę z nauką liter idealnym wyborem jest drewniana układanka z pinezkami, dzięki której można nauczyć dziecko alfabetu, kolorów, a nawet kilku słówek po angielsku. Poszczególne elementy przedstawiają w zabawny sposób litery alfabetu. Pod literkami znajdują się wizerunki przedmiotów,które podpisano po angielsku. 

Kupując zabawki drewniane, można zatroszczyć się nie tylko o malucha, który ma styczność z produktem naturalnego pochodzenia, ale też o środowisko naturalne. Ponadto zaznaczyć należy, że w sklepie znajdują się gry i zabawki producentów, którzy projektują i tworzą swoje produkty z pasją. Są to osoby, którym na sercu leży nie tylko dobra zabawa, ale i rozwój dziecka. Zabawki są opatrzone instrukcjami, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dziecko opracowywało swoje własne sposoby użytkowania zabawki. Do zabawy mogą zostać wciągnięci także dorośli, dla których zabawa ze swoją pociechą świetnie wykonaną i zaprojektowaną zabawką będzie formą spędzania czasu z maluchem, ale też treningiem logicznego myślenia i odprężającym zajęciem.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.