Wczytuję dane...

Dromader

Chyba żadna zabawka nie rozwija wyobraźni i zdolności manualnych w tak dużym stopniu jak klocki. Warto zadbać, aby w ręce naszego dziecka trafiły takie, które nie tylko są ładne i bezpieczne, ale również pasują do już posiadanych zestawów. Klocki firmy Dromader to gwarancja udanej zabawy dla dzieci z różnych grup wiekowych. Można je łączyć z klockami innych producentów, między innymi LEGO i COBI. Dzieci uwielbiają je za żywe kolory, realistyczny wygląd i łatwość składania, rodzice doceniają za wysoką jakość, urozmaicony asortyment i rozsądne ceny. W ofercie dostępne są zestawy dla małych dzieci (3-5 lat) oraz dla starszych (powyżej 6 lat).

Dla dzieci od lat sześciu znajdziemy na przykład pojazdy budowlane. Koparki i wywrotki w różnych rozmiarach posiadają ruchome elementy, a zabawa zaczyna się już na etapie konstruowania pojazdów. Dołączone ludziki i pozostałe akcesoria pozwolą się poczuć małym budowniczym jak na prawdziwym placu budowy.

Armia to jedna z ulubionych serii małych chłopców. Znajdziemy w niej wszystko, czego może potrzebować doborowe wojsko – pojazdy, czołgi, helikoptery. Mały dowódca może od podstaw zbudować cały oddział, podczas gdy rodzice będą świętować wygraną bitwę o chwilę spokoju.

Serie ze strażą pożarną i policją to ogromny wybór pojazdów służb ratunkowych. Uratują przed nudą każdego fana służb mundurowych. Dostępne są zarówno pojedyncze auta, jak i imponującej wielkości zestawy z ponad 700 elementów. Dla najbardziej wymagających fanów samochodów doskonale nadadzą się pojazdy wojskowe lub policyjne sterowane radiowo.

Kto nie marzył w dzieciństwie o zostaniu rolnikiem? Seria Farma pozwoli nam poczuć się jak na sielskiej wsi. Znajdziemy tu kombajn, traktory, a nawet młyn. Mali mieszkańcy miast mogą sami się przekonać, na czym polega trud pracy w polu.  

Kolejka z torami to pozycja obowiązkowa na liście prezentów każdego dziecka. Wspólne kładzenie torów i podróż pociągiem to bez wątpienia świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych.  

W Baśniowej Krainie chętnie znajdzie się każda mała księżniczka. Piękne kolory, urocze postacie i godziny kreatywnej zabawy zapewnione.  W serii znajdziemy zarówno szkołę, restaurację i sklepik, jak i wytworny pałac z karetą. Każda dziewczynka wybierze coś ze swojej bajki.

Klocki dla młodszych dzieci są w pełni dostosowane do ich potrzeb. Duży rozmiar ułatwia chwytanie, barwy podstawowe pomagają uczyć się kolorów, a nieskomplikowane wzory pozwolą nawet maluchom ułożyć ulubione zwierzątka. Ale klocki to nie tylko świetna rozrywka – to także nauka poprzez zabawę. Klocki z literkami umożliwiają naukę angielskiego alfabetu już od najmłodszych lat, a naklejki z kolorowymi obrazkami ułatwiają naukę liczenia. Edukacyjne klocki oswoją dziecko z wykonywaniem różnych zadań i sprawią, że nauka będzie mu się kojarzyła z przyjemnością.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.