Wczytuję dane...

Eksperymenty

Eksperymenty dla dzieci w domu to jedna z najciekawszych kategorii w sklepie Mampo.pl. Niezwykle ciekawe i angażujące eksperymenty pochłoną do reszty każdego - niezależnie od wieku! Pamiętajmy, że kupując swojemu dziecku nietypowy eksperyment, znacząco poszerzamy jego horyzonty myślowe i ciekawość do otaczającego go świata. To może wydatnie wpłynąć na jego pogląd na rzeczywistość, a w konsekwencji na jego przyszłość! Kto wie - może obudzimy w nim pasję do nauki! 

Czytaj dalej...

W sklepie mampo.pl eksperymenty dla dzieci w domu dzielą się na wiele typów. Dzięki temu każdy z łatwością znajdzie pośród nich zestaw idealnie dostosowany do swoich zainteresowań. Weźmy jako przykład chociażby zestaw "Sekrety Elektroniki". Ponad 1200 eksperymentów zaspokoi każdy umysł głodny wiedzy. Jest to niezwykle unikatowy i wyjątkowy produkt, który w szaleńczym tempie zdobył popularność w całej Polsce, zaś jego międzynarodowe odpowiedniki - na całym świecie. Świat elektrotechniki i elektroniki stoi otworem dzięki firmie Dromader, producentowi 1200 eksperymentów. Zaciskane złączki przypominają klemy akumulatora, mogą być wykorzystane w każdym z setek eksperymentów. Nasze dziecko - a także i my! - pozna zasady działania silnika, wszelkiego typu przełączników, dźwięku, światła i różnorakich układów elektronicznych. Zestaw sekretów elektroniki występuje również w mniejszej wersji, zawierającej 500 najciekawszych doświadczeń, w sam raz na początek naszej przygody ze światem techniki i elektroniki. 

A powiemy na jurajskie eksperymenty dla dzieci w domu? Nasi podopieczni będą za nimi szaleć, znają je bowiem z reklam telewizyjnych. Mowa oczywiście o Aqua dragons Jurrasic Time Travel! Aqua dragon pochodzą z odległych czasów, kiedy groźne dinozaury królowały na ziemskich połaciach. Nasze dzieci opiekując się Aqua Dragonami nauczą się odpowiedzialności wobec zwierząt, wykorzystując nabytą empatię w przyszłym życiu, na przykład podczas kontaktu z psami, kotami i pozostałymi żywymi stworzeniami. Larwy Aqua Dragon mają swój własny cykl życiowy, rozmnażają się, pływają, jedzą. Słowem, robią wszystko, co prawdziwe zwierzęta. Dostępne są różne wersje zestawów Aqua Dragons - gorąco polecamy zestaw XXL, zawierający znacznie bogatsze wyposażenie. 

W mampo.pl znajdziesz również wiele innych eksperymentów dla dzieci. "Sea Friends Ogród Ośmiornicy Aqua Dragons z pompką" to kolejny wysoce zaawansowany zestaw eksperymentów, polegający tym razem na opiece nad ośmiornicą, obserwacji przebiegu jej życia i zabaw. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.