Wczytuję dane...

Fartuchy kuchenne z nadrukiem

Cieszymy się z Twojej wizyty w naszym sklepie w poszukiwaniu fartuchów kuchennych.

Znajdziesz u nas ozdobne fartuchy wykonane z tkaniny bawełnianej z możliwością zdobienia ich metodą haftu komputerowego . Dużą zaletą oferowanych fartuchów jest ich uniwersalność- pozostawiliśmy luźne, dłuższe tasiemki dzięki czemu fartuch można zawiązać za głową tak aby był dobry zarówno dla wyższej jak i niższej osoby.  

Czytaj dalej...

Oferowane przez nasz sklep fartuchy są nieodzownym elementem wystroju każdej nowoczesnej kuchni oraz niezastąpionym atrybutem w naszej pracy. Dziś fartuchy kuchenne są bardzo eleganckie i modne a dzięki wykonanym zdobieniom stają się przy tym miłym, czasem zabawnym dodatkiem. Ponieważ nie preferujemy stylu jak najwięcej  - tylko jak najlepiej w jak najlepszej jakości  - nasze fartuchy są bardzo dobrze uszyte z dużą dbałością o szczegóły tak aby nosząca je osoba czuła że ma profesjonalny i piękny strój. Oferowane w tej kategorii fartuchy są przygotowywane bezpośredni przez nas, nie są to jakieś sprowadzane "chińskie" wyroby z  "folii" tylko miłe w dotyku bawełniane fartuchy wielokrotnego użytku.   Dzięki personalizacji za pomocą haftu sprawimy, aby Twój fartuszek kuchenny był wyjątkowy dla Ciebie lub osoby która zostanie nim obdarowana, żeby był oryginalny i odzwierciedlał charakter osoby, która będzie go używała.

Ponieważ jest to kategoria którą od niedawna zaczęliśmy rozwijać  wybór jest  na razie ograniczony do 3 wzorów (oczywiście wzór haftu jest nieograniczony)  - otwarci jesteśmy  na Państwa sugestię uszycia innych wzorów ponieważ paleta materiałów jaką mamy do dyspozycji jest praktycznie nie ograniczona. Liczymy na Państwa uwagi oraz ewentualne propozycje wzorów jakimi bylibyście Państwo zainteresowani. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na współpracę.

Zapraszamy !!!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów