Wczytuję dane...

od 0 do 25 kg

Celem każdego zmotoryzowanego, świeżo upieczonego rodzica jest zapewnienie dziecku w samochodzie maksymalnego bezpieczeństwa. Oferowane przez nas foteliki samochodowe BSX dla dzieci o przedziale wagowym od 0 do 25 kg, są idealnym produktem, który spełni Państwa oczekiwania. Wszystkie oferowane przez nas foteliki są przetestowane i zgodne z normami Europejskich Standardów Bezpieczeństwa ECE R44/04 oraz posiadają certyfikat ECE R44/04. Przede wszystkim, nasze foteliki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, niezwykle komfortowych dla dziecka podczas nawet długich podróży. Foteliki samochodowe BSX posiadają szereg funkcji, które dopasować można indywidualnie do każdego dziecka i które zapewniają jednocześnie bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy.

Czytaj więcej

Wszystkie oferowane przez nas foteliki posiadają 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz zintegrowany system napinacza pasów bezpieczeństwa. Wysokość pasów może być regulowana i dzięki temu foteliki samochodowe BSX sprawnie dostosowują się do rosnących dzieci. Dodatkowo, pasy bezpieczeństwa posiadają wygodne dla dziecka nakładki, które w żaden sposób nie uwierają maluszka. Każdy fotelik posiada także wygodny regulator pasów naramiennych, a także osłonę krokową i osłonę regulatora pasów. 

Podróżując z małymi dziećmi nie da się uniknąć wszelkich niespodziewanych zabrudzeń fotelika. Zaopatrując się jednak w fotelik samochodowy BSX możecie być Państwo spokojni o utrzymanie czystości tapicerki. Tapicerka w każdym przypadku jest łatwo zdejmowana, perfekcyjnie nadająca się do prania w pralce i szybkoschnąca. 

Pochylenie siedziska w fotelikach jest regulowane w bardzo prosty sposób i dzięki temu fotelik można ustawić w pięciu, wygodnych dla dziecka pozycjach. Każdy fotelik wyposażony jest we wkładkę dla niemowlaka, którą stosuje się dla dzieci w pierwszych miesiącach życia, w celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Foteliki  samochodowe BSX można stosować zarówno na tylnym, jak i przednim siedzeniu w samochodzie. Każdy fotelik dodatkowo wyposażony jest w blokady i naciąg pasa samochodowego, co gwarantuje stabilizację fotelika. W każdym przypadku należy zapoznać się dokładnie z instrukcją właściwego montażu fotelika w samochodzie, gdyż od tego ostatecznie zależeć będzie bezpieczeństwo Państwa dziecka. 

Foteliki samochodowe BSX dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu znajdziecie Państwo z pewnością produkt nie tylko odpowiadający dziecku, ale także idealnie wpasowujący się do estetyki wnętrza samochodu. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.