Wczytuję dane...

od 15 do 36 kg

Foteliki samochodowe dla starszych dzieci to bardzo ważny element, który zapewnia odpowiednią ochronę naszym pociechom podczas podróży. W dodatku, przepisy prawne w naszym kraju regulują zasady przewożenia dzieci w fotelikach, dopóki nie ukończą 12 lat lub nie przekroczą 150 cm wysokości. Foteliki dla dzieci ważących od 15 do 36 kg zaliczane są do drugiej grupy wagowej. Nasze foteliki dostępne są w bezpieczniejszej wersji - z oparciem. Testy bezpieczeństwa pokazują, że pełne foteliki chronią dziecko przed skutkami stłuczek bocznych oraz zderzeń czołowych. Doskonale chronią one miednice, ramiona i głowę naszych pociech.

Czytaj więcej

Praktycznie wszystkie modele posiadają regulowany zagłówek oraz regulację konta oparcia, która pozwoli ułożyć nasze dziecko w komfortowej pozycji, gdy będzie chciało się zdrzemnąć. Nachylenie oparcia można zmieniać łatwo i cicho, bez potrzeby budzenia śpiącego malucha. Ponadto foteliki samochodowe dla starszych dzieci są wytrzymałe oraz porządne, posłużą wiele lat nam oraz przyszłemu pokoleniu. Dodatkowymi ich zaletami są uchwyty na butelkę lub kubek z silikonowym zabezpieczeniem przed przypadkowym wypadnięciem kubeczka, co jest niezwykle praktyczne w przypadku dzieci.

Foteliki posiadają one również system mocowania Isofix. Jest to najlepszy i najpopularniejszy sposób mocowania fotelika w samochodzie. Charakteryzuję się dwoma metalowymi uszami, które są przytwierdzone bezpośrednio do nadwozia. Niewielka waga ułatwia przenoszenie fotelików, co sprawia, że przygotowanie auta do przewożenia dzieci jest niezwykle proste. Wszystkie foteliki w naszej ofercie wyposażone są również w homologację ECE R44/04 co oznacza, że spełniają wymagania stawiane przez europejskie standardy.

Dzięki temu, że tapicerka w większości modelach jest zdejmowana, można uprać ją w pralce, dzięki czemu zachowywanie foteli w czystości nie stanowi żadnego problemu. Oprócz najważniejsze funkcji ochronnej foteliki cechują się atrakcyjnym wyglądem oraz estetycznym wykonaniem. Możemy wybrać jeden spośród wielu kolorów i wzorów, który będzie idealnie pasował do wnętrza naszego samochodu. Ergonomiczne podłokietniki zapewniają wygodę i komfort naszym pociechom w trakcie podróży, dzięki czemu dzieci potrafią zachować spokój nawet podczas wielu godzinnej podróży. Montaż fotelików samochodowych dla starszych dzieci, odbywa się w sposób szybki i sprawny oraz utrzymują się one stabilnie na siedzeniu, nie przesuwając się. Oddychający materiał jest przyjemny w dotyku i odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.