Wczytuję dane...

od 9 do 36 kg

Z pewnością każdemu rodzicowi zależy na bezpieczeństwu, ale i komforcie swojej małej pociechy. Wobec tego foteliki samochodowe są nieodzownym elementem każdej podróży - tej krótkiej, jak i długiej, podczas której dziecko może poczuć się spokojne i zadbane przez swoich opiekunów.

Asortyment sklepu oferuje produkty bardzo wysokiej jakości, których wykonanie zostało przeprowadzone ze szczególną dbałością o szczegóły i myślą o małych użytkownikach. Foteliki są bardzo różnorodne, by jak najlepiej móc wpasować się w wysokie wymagania klientów i spełnić najlepsze oczekiwania. Zróżnicowanie dotyczy nie tylko kolorów i kształtów, ale i ceny, która będąc bardzo przystępna, oferuje komfort korzystania i trwałość produktów.

Czytaj więcej...

Foteliki zostały sklasyfikowane według kategorii wagowej, by ułatwić klientowi wybór i sprawić, by proces zakupu był czynnością bardzo przyjemną. W grupie fotelików, które dotyczą dzieci ważących od 9 do 36 kg można znaleźć następujące modele: 

  • - Fotelik F-16 LB-515. O jego jakości świadczy Certyfikat ECE R44/04. Znacznym ułatwieniem dla rodzica jest fakt, że fotelik posiada zdejmowaną tapicerkę, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest znacznie prostsze i służy zaoszczędzeniem czasu. Ponadto fotelik posiada takie elementy jak pięciopunktowe pasy, wygodne podłokietniki, dwustopniową regulację pasów, zagłówek, który może dostosowany do wymagań rodzica i potrzeb dziecka dzięki możliwym czterem pozycjom wysokości. Posiada następujące wymiary: 75 cm wysokości, 45 cm szerokości oraz 49 cm długości. 
  • - Fotelik VSX ISOFIX został wykonany z dużą dbałością o detale. Posiada ogromną ilość funkcji, co czyni go bardzo uniwersalnym. Otóż fotelik posiada: regulację pochyleń siedziska (pięć pozycji), regulowany zagłówek, pięciopunktowe pasy, wkładkę, która została specjalnie dopasowana do małych dzieci, osłona krokowa i osłona regulatora pasów, czy łatwo zdejmowana tapicerka. Posiada zatwierdzenie nr 44.04, czyli jest uniwersalny i pasuje do większości samochodów. Ma wymiary: 65 cm wysokości, 46 cm szerokości. 
  • - Fotelik ZSX ISOFIX bardzo podobny do fotelika opisanego powyżej, różni się jednak parametrami przy zachowaniu wspomnianych funkcji i dbałości o dobre wykonanie i zapewnienie komfortu dziecku. Pokrętło umożliwia płynną regulację położenia oparcia. Ważne jest, że dzięki reguacji wysokości pasów fotelik rośnie razem z dzieckiem. Posiada wymiary: wysokość 61 cm, szerokość 44 cm. 
  • - Fotelik LITTLE HOOD oraz fotelik COCON są do siebie bardzo podobne pod względem parametrów. Obydwa posiadają: 75 cm wysokości, 45 cm szerokości i 49 cm długości. Konstrukcja z najwyższej jakości tworzywa, możliwość regulacji i estetyczny wygląd sprawiają, że wpasowuje się w oczekiwania klientów. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.