Wczytuję dane...

Podstawki

Oferujemy Państwu rewelacyjne foteliki samochodowe- Podstawki FASTLY dla starszych dzieci  (15-36 kg). Ten typ fotelików wymaga przypinania dziecka pasami samochodowymi. Zaleca się jednak dokładne przestrzeganie zaleceń producenta zawartych w instrukcji dołączonej do zestawu.

Starsze dzieci zwykle czują się w tego typu fotelikach bardziej swobodnie gdyż nie są skrępowane tak jak w fotelikach pełnych z oparciem i pasami. Podstawka jest zatem świetną alternatywą jeśli Państwa dziecko nie lubi jeździć w pełnym foteliku, bywa marudne i płacze z tego powodu.  

Czytaj więcej

Foteliki FASTLY posiadają homologacje Europejską E4, ECE, R44, która zapewnia najnowsze wymogi bezpieczeństwa uznawane w UE, a co za tym idzie bezpieczeństwo naszych pociech. 

Podstawki FASTLY wykonane zostały z eleganckich i ekskluzywnych materiałów i dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: czerwonym, srebrnym, zielonym i niebieskim. Kolorystyka jest stonowana i niekrzykliwa powinna zatem przypaść do gustu większości użytkowników oraz bez problemu pasować do wszystkich wnętrz samochodów.

Tapicerka prezentowanych fotelików FASTLY jest wielowarstwowa,  składa się z kilku warstw pianki oraz wysokiej jakości tkaniny typu Pandex. Prezentowane Państwu foteliki są ładne i praktyczne bez zbędnych zdobień i dodatków. Zdecydowanym udogodnieniem dla każdej mamy jest fakt, że obicie podstawki jest wygodne i łatwe w zdejmowaniu oraz odporne na pranie w pralce. Każdy rodzic wie jak w podroży potrafi ubrudzić się fotelik i że szybki demontaż obicia jest wielkim atutem każdego fotelika samochodowego. Stelaż fotelika wykonany został z lekkiego i wytrzymałego tworzywa dzięki czemu sam fotelik jest lekki - waży zaledwie 1,5 kg. Niewielka waga jest kolejnym atutem fotelika- podstawki FASTLY gdyż łatwo go wyciągnąć, schować do bagażnika bądź przełożyć, a w czasie podroży nie obciąża dodatkowo samochodu. Większość tańszych zamienników zrobiona jest na stelażach wyprodukowanych ze styropianu,  które nie są tak wytrzymałe jak stelaż z tworzywa oraz nie spełniają wymaganych w Unii Europejskiej norm bezpieczeństwa. Dlatego dla bezpieczeństwa dzieci powinniśmy wybrać fotelik spełniający w/w normy.

Foteliki zapewniają dzieciom przede wszystkim bezpieczeństwo komfort jazdy oraz wygodę, a bez tych czynników niemożliwa jest dalsza wyprawa z dziećmi.

Muszą Państwo pamiętać ze bezpieczeństwo Waszego dziecka w każdym foteliku zależy od prawidłowego montażu także ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją użytkowania i przestrzeganie jej wytycznych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.