Wczytuję dane...

Gry elektroniczne

Elektronika jest dziś bardzo mocno związana nie tylko z komputerami oraz telefonami komórkowymi, ale także z asortymentem zabawek różnego typu. W tej kategorii znajdą Państwo właśnie jeden z rodzajów naszej oferty opartej na nowoczesnej technologi, która w łatwy, prosty i atrakcyjny sposób może bawić i uczyć dzieci w różnym wieku. Czasem chodzi tu o wzięcie udziału w quizie interaktywnym, innym razem o naukę liczenia lub nazw zwierząt. Podzespoły elektroniczne mają natomiast za zadanie sygnalizację błędów i nagradzanie dźwiękiem oraz kolorem za poprawne rozwiązanie zagadki, czy odpowiedzenie na pytanie.

Czytaj dalej... Zasilanie przy pomocy baterii pozwala na to, aby zabrać jedną z naszych gier elektronicznych wszędzie tam, gdzie istnieją warunki do jej bezpiecznego rozłożenia. Państwa dziecko może zająć więc swój czas wolny jednym z naszych produktów, będąc w podróży, w poczekalni u lekarza, a także podczas odwiedzin u babci (nie mówiąc już o niemal nieograniczonej czasowo zabawie we własnym pokoju). Większość tytułów, które tu zgromadziliśmy, opiera się na wykorzystaniu elektronicznego długopisu, który pełni funkcję interaktywnego elementu dostarczającego odpowiedzi, jak dobrze radzi sobie maluch.

Wśród gier elektronicznych, które znalazły się w ofercie naszego sklepu internetowego, warto wymienić w szczególności:
- interaktywny quiz na temat animacji „Kraina Lodu” (połączony z układaniem puzzli),
- nauka liczenia wraz z księżniczkami Disneya,
- edukacyjna gra ze zwierzakami, czy też wersja dla przedszkolaka,
- pomysłowo zaprojektowana gra dla dziewczynek od Bravo Girls pt. „Kim jestem?”.
Dziękujemy za wybranie naszych gier i zabawek dla maluchów oraz zapraszamy ponownie!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.