Wczytuję dane...

Logiczne

Gry logiczne to asortyment, który nie tylko potrafi zająć niejednego malucha na długie godziny, ale również element zabawy, który pozwala na rozwój intelektualny Państwa dziecka. W naszym sklepie internetowym podchodzimy kompleksowo do tak ważnej kwestii, jak poprawa zdolności kojarzenia, wyobraźnia przestrzenna, czy budowa strategii działania, dlatego również i nasza oferta w tym miejscu jest odpowiednio różnorodna, aby nasi klienci mogli dokonać najbardziej satysfakcjonującego dla swoich potrzeb zakupu. Oznacza to między innymi, iż produkty, które znajdą Państwo w tej kategorii, dopasowane są do maluchów w różnym wieku – mogą również wprowadzać element rywalizacji lub stanowić indywidualne wyzwanie dla dziecięcego i dopiero kształtującego się umysłu.

Czytaj dalej... Wśród gier logicznych, które pragniemy zaproponować Państwu w naszej wirtualnej dystrybucji, znalazły się takie produkty, jak między innymi:
- kostka Rubika (wyzwanie intelektualne i po części sprawnościowe dla dzieci w bardzo różnym wieku; element losowości sprawia, iż ułożenie jej za każdym razem może być nowym i ekscytującym ćwiczeniem dla mózgu),
- labirynt zamknięty w kuli (przeprowadzenie metalowej kulki z jednego końca drogi na drugi dostarczy dziecku wiele zabawy oraz poprawi jego koordynację ruchową ręka-oko),
- gry typu memo (różne pary obrazków – komu uda się zapamiętać i zebrać najwięcej!),
- warcaby (prosta i klasyczna gra logiczna dla dwóch osób, która oprócz stymulacji logicznego myślenia pozwala również na naukę budowania strategii oraz przewidywania ruchów przeciwnika).

To oczywiście nie koniec naszych propozycji. Mamy również Rumikub, Blokus, Scrabble (także w wersji podróżnej), a nawet Dzień i Noc, Powietrzną Bitwę oraz wiele innych gier logicznych, które warto dać w prezencie swojemu dziecku. Zależy nam, aby nasza oferta była dla Państwa atrakcyjna również pod względem warunków realizacji zamówienia, dlatego każdy klient może liczyć u nas na szybką wysyłkę oraz atrakcyjny cennik. Życzymy udanych zakupów!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.