Wczytuję dane...

Planszowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór gier planszowych w atrakcyjnych cenach. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną do dzieci w różnym wieku oraz ich rodziców. Gry planszowe znakomicie wpływają na rozwój dziecka. Wyselekcjonowaliśmy takie, które powalają na poszerzanie horyzontów u najmłodszych.

Oferujemy gry planszowe, które mają wysoką wartość edukacyjną na wielu polach, takich jak na przykład matematyka, technika, biologia, historia, geografia, czy wiedza ogólna o Polsce i świecie. Dzieci mogą jednak zaznajomić się nie tylko z tak zwaną "wiedzą encyklopedyczną", ale również zyskują wiedzę i umiejętności praktyczne.

Czytaj więcej

Ponadto wiele gier wpływa na podniesienie poziomu koncentracji i łatwości logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów. Uczniowie, którzy od wczesnych lat grają w gry planszowe, w przyszłości dużo łatwiej radzą sobie w szkole. Lepiej zapamiętują nowe informacje, dostrzegają związki przyczynowo-skutkowe, mają szeroką wiedzę o świecie, a także potrafią skupić się na wykonywanej pracy dużo dłużej niż ich rówieśnicy. Granie w gry planszowe zwiększa spostrzegawczość, refleks i umiejętności związane z tak zwaną motoryką małą, czyli sprawnością fizyczną w obrębie palców i dłoni.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że dzieci grając w gry planszowe rozwijają swoje umiejętności społeczne. Uczą się panowania nad emocjami, współpracy z innymi ludźmi, a także radzenia sobie z niepowodzeniami. Najmłodsi zyskują możliwość nauczenia się działań w duchu fair play i zdrowej rywalizacji. Pokonywanie napotykanych trudności i przeszkód staje się dla nich naturalną czynnością. W przyszłości z pewnością będzie to miało znaczenie nie tylko podczas gier, ale i w trakcie wielu innych życiowych sytuacji.
Ogromną zaletą jest także możliwość spędzania czasu w gronie rodzinnym. Wspólne, rodzinne granie w gry planszowe ma istotny wpływ na relacje międzyludzkie. Pozwala na zacieśnianie więzi i lepsze poznanie siebie nawzajem.

Wszystkie oferowane przez nas gry są opatrzone dokładnymi opisami, dzięki którym można odpowiednio dopasować grę do potrzeb i oczekiwań dziecka. Mogą służyć zarówno do użytku domowego, jak i pełnić rolę pomocy dydaktycznych w różnego rodzaju placówkach edukacyjnych, dzięki temu, że wspierają rozwój dzieci na różnych polach.

Oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, mają interesującą kolorystykę, czytelne ilustracje i przejrzyste zasady.
Gry planszowe w niewymuszony sposób łączą przyjemne z pożytecznym.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.