Wczytuję dane...

Jeździki

Jeździki to idealne zabawki dla dzieci. Umożliwiają nieprzerwane przygody w krainie zabaw i fantazji. Pojazdy dzielą się na dwie podstawowe kategorie. Pierwsza charakteryzuje się uchwytem dla rodzica, pozwalającym na prowadzenie i asekuracje działań dziecka, który w każdej chwili można zdemontować. Druga natomiast, stworzona dla większych dzieci lub tych, które posiadają doświadczenie prowadzenia zabawkowych wozów - pozbawiona tylnego zabezpieczenia.

Czytaj dalej...

Polecanym jeździkiem dla dzieci w wieku 12-36 miesięcy jest samochód-odpychacz, którego kółka przypominają te w wózku. Jego zaletami niewątpliwie są możliwość rozwijania koordynacji ruchowej pociechy, a także zapewnienie jej długiej zabawy pozbawionej nudy i monotonii. Pojazd stworzony został z myślą o jak najwyższym bezpieczeństwie, wobec czego zawiera ramiona chroniące przed wypadnięciem dziecka, blokadę kierownicy, uchwyt rodzicielski, a także podnóżek. Wszystkie te części podlegają możliwości odkręcania i przykręcania w zależności od własnych preferencji.

Idealną alternatywą dla dzieci powyżej trzeciego roku życia jest jeździk CrazyCar, który dzięki swojej innowacyjnej budowie nie wymaga posiadania akumulatora, prądu, czy pedałów, aby płynnie i swobodnie się poruszać. Jedyną koniecznością, od której zależy oderwanie się z miejsca jest ruszanie kierownicą na przemian w prawo oraz w lewo. Wyjątkowymi funkcjami pojazdu są zawracanie w miejscu oraz jazda do tyłu, a dodatkowo - odznacza się dużą stabilnością. CrazyCar dostarcza dzieciom wiele przyjemności, zabawy i szaleństwa, będąc jednocześnie źródłem nauki i poznania, w jaki sposób działa obecna technologia - w końcu porusza się wyłącznie za sprawą ruchów kierownicy. Wykonanie pojazdu z najlepszych materiałów dostępnych na rynku daje gwarancje, iż będzie on służył na długie lata w bardzo dobrym stanie.

Kolejnym rodzajem samochodu jest jeździk napędzany akumulatorem, który swoim wyglądem najbardziej z wszystkich wymienionych, przypomina oryginalny samochód. Zbudowany z plastikowej konstrukcji jest bardzo lekki, a dzięki temu można zabrać go niemal wszędzie. Pojazd posiada akumulator 6V 4,5 Ah oraz system automatycznie wykrywający, czy autko w danej sytuacji jest pchane, czy też porusza się dzięki wciśniętemu pedałowi gazu. Dodatkowymi elementami, jakie zawiera zabawka są światła LED, schowek z tyłu pojazdu, służący jako odpowiednik bagażnika, kierownica z dźwiękami, miękkie, wygodne i skórzane siedzenie, a także specjalne zabezpieczenie chroniące przed wywrotką. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.