Wczytuję dane...

Karuzele i projektory

Słodko wyglądająca karuzela do łóżeczka, a może maskotka, która od razu będzie mogła utulić malucha do snu? Zaprezentowane karuzele oraz projektory to takie przedmioty, które mogą towarzyszyć maluchowi już od jego pierwszych miesięcy życia. Jednocześnie są to takie gadżety, które pomagają rodzicom w codziennej opiece nad maluchem. Kojące, przyjemne dla ucha dźwięki melodii mogą pomóc utulić malucha do snu, a większe dzieci mogą zainteresować się rytmicznie poruszającymi się zabawkami lub też kształtami przesuwającymi się po ścianach i suficie, które zostaną wyświetlone za pomocą specjalnego projektora. 

Czytaj dalej...

Karuzele, idealne do zawieszenia nad łóżeczkiem

Prezentujemy szereg interesujących modeli karuzeli, które szybko można zamontować na łóżeczku niemowlaka. W zależności od modelu, karuzela może posiadać kilka zabawek, które wykonane są z pluszu lub też są plastikowymi, bajecznie kolorowymi zabawkami. Każda z karuzeli posiada wgrane melodie, niektóre dodatkowo posiadają także biały szum, albo też odgłosy natury. Dla większej wygody obsługi takiej karuzeli, w niektórych modelach dodatkowo dołączony został specjalny pilot, za pomocą którego można przełączać melodie, a także aktywować je bez konieczności wchodzenia do pokoju. Równie interesującą opcją jest specjalny, wbudowany projektor, dzięki któremu po zapadnięciu zmroku można wyświetlać różne kształty i postacie. Tańczące misie, pszczółki i zwierzątka z pewnością okażą się interesujące dla każdego malca! Tego rodzaju karuzele posiadają wiele funkcji, a kiedy dziecko całkiem już wyrośnie z karuzeli - niektóre modele można przekształcić w lampkę nocną, która nadal będzie posiadała projektor. 

Projektory w formie pluszowej zabawki

Inną grupę produktową stanowią interesujące i bardzo różnorodne maskotki, które dodatkowo posiadają wbudowany projektor. Maskotki doskonale sprawdzają się w formie projektorów wyświetlających we wnętrzu pokoju dziecięcego kolorowe kształty i postacie, ale taka pluszowa zabawka również posiada wbudowane melodie, a nawet może opowiedzieć bajkę lub zaśpiewać. Dodatkowo, oczywistą funkcją takiej maskotki jest to, że można wziąć ją do ręki i traktować jako zabawkę - przytulankę, gdyż jest to rzecz szalenie miła w dotyku i miękka, stworzona z myślą o dzieciach. 

Projektor lub też karuzela na łóżeczko to idealny prezent dla każdego malca. Świetna zabawka, a także ozdoba pokoju malucha. Nie tylko pomaga zasnąć, ale też bawi, uczy, pozwala rozwijać wzrok, motorykę dziecka, a także poznawać coraz to nowe dźwięki, kształty i kolory. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.