Wczytuję dane...

Blocki

Klocki to wspaniała, ponadczasowa zabawka. Rozwijają wyobraźnię, zachęcają do kreatywności, uczą koncentracji i pracy w skupieniu. Najpopularniejszymi klockami na świecie są klocki Lego. Od kilku lat również inne firmy mogą legalnie produkować klocki w dokładnie takim samym kształcie jak Lego, gdyż wygasł patent producenta na wyłączność w tym zakresie. Również w Polsce powstały godne uwagi marki, które produkują klocki kompatybilne z Lego. Klocki takie są równie dobre jakościowo i równie estetyczne, a przy tym konkurencyjne pod względem ceny. 

Czytaj dalej...

Jedną z polskich firm produkujących tego typu klocki są Blocki. Firma działa na rynku od kilku lat i oferuje barwne, różnorodne pod względem tematyki kolekcje w ramach dwóch wariantów Mubi (dla dzieci 3+) i Blocki (dla dzieci 6+). Klocki te cieszą się coraz większym zaufaniem klientów, co przekłada się na coraz bogatszą ofertę firmy. 

Najbardziej lubiane spośród Mubi są: Mała Fabryka Mebli i Bajkowy Pałac (ze świecącym i jeżdżącym pociągiem). Klocki Mubi łączą się z klockami Duplo i posiadają to, co szkraby lubią najbardziej, czyli elementy ruchome, świetlne i dźwiękowe.

Najciekawsze i najbardziej popularne serie z pośród klocków dla starszych dzieci to: Wojsko, Fighters, Samoloty, Straż pożarna, Na budowie, Kosmos, Misja Mars czy Gwiezdna Eskadra. Chłopcy wyjątkowo lubią odgrywać scenki z zaangażowaniem klockowych służb ratunkowych. Blocki umożliwiają zabawę w: policję, straż pożarną, ratowników medycznych. Zestawy z tych serii są bardzo bogate w elementy, a przy tym kilkukrotnie tańsze niż ich odpowiedniki Lego. 

W ramach Blocków stworzono również linię z myślą o dziewczynkach tzw. Lalilandię. Wyróżnia się ona pastelowymi barwami. W Lalilandii można pojeździć konno, popływać jachtem lub odpocząć na plaży. 

Zestawy Blocków możemy składać zgodnie z instrukcją lub tworzyć i kreować swój własny świat. Klocki łączą się z innymi typu lego, co tylko zwiększa mnogość wariantów zabawy. Możemy tworzyć niezwykłe krainy pełne przygód, niebanalnych pojazdów i konstrukcji. Pozwólmy naszej wyobraźni działać i bawmy się wspólnie długi godziny. Blocki jako zabawkę wyróżnia to, że nie poddają się one żadnym ograniczeniom wiekowym. Równie dobrze bawią się nimi 6-latkowie, co 66-latkowie. To wspaniała integracja dla całej rodziny i pretekst, by spędzać jak najwięcej czasu razem. 

Klocki sprawdzą się znakomicie jako prezent urodzinowy lub świąteczny. Nie zajmują dużo miejsca, więc można bez problemu zabrać je na wycieczkę lub wakacje i sięgnąć po nie w momentach nudy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.