Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: CZ11244
Kod producenta: KX100145
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: kontext

Zestaw kolorowych rzepów do zabawy! Taka okazja się nie powtórzy! Kup już dziś!

Twoje dzieci mają już dość lalek i samochodzików? Uwielbiają bawić się klockami, ale jesteś już zmęczony rozrzuconymi po całym pokoju drobnymi elementami? Są kreatywne i szukają kolejnych okazji do dania upustu swoim pomysłom? Kochają tworzenie wszelkiego rodzaju rzeźb z plasteliny, czy masy solnej? A może potrzebujesz ciekawego elementu dekoracyjnego do dziecięcego pokoju? Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten produkt jest dla Ciebie!

Oferowany przez nasz sklep artykuł, to zestaw, składający się z 48 kulek rzepów do zabawy. Dzięki specjalnym haczykowatym włoskom, poszczególne elementy łączą się ze sobą, dając nieograniczone pole do zabawy. Budować można z nich wszelkiego rodzaju figurki 3D (na przykład zwierzątka jak sowy, ośmiorniczki, oraz niedźwiadki), 2D (jak samochody, czy skomplikowane postacie, trudne do wykonania w trójwymiarze), wielokolorowe łańcuchy, oraz pobudzające kreatywność elementy dekoracyjne w dziecięcym pokoju, jak na przykład dająca możliwość przebudowy osłonka na nogę od lampy, czy doniczkę. Małe księżniczki mogą też doczepić kilka do sukienki co sprawi, że każda kreacja zyska nowy blask. Warto zakupić od razu kilka zestawów tych kreatywnych rzepów, gdyż daje to jeszcze większe możliwości.

Przedmioty mają piękne, intensywne kolory i prezentują się niezwykle estetycznie.

Rzepy dla dzieci są świetnym pomysłem na prezent, gdyż przy zabawie z nimi zwiększa się pomysłowość i zdolność konstruowania milusińskich. Do tego przy wspólnej zabawie pociech z rodzicami, zacieśnią się więzi rodzinne, a rodziciele, pomagając im w tworzeniu, zyskają w oczach maluchów.

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- 48 różnokolorowych rzepów

WIEK:

3+

 

UWAGI:

Produkt nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat.

Zawiera małe elementy, które łatwo połknąć lub które mogą dostać się do dróg oddechowych - NIEBEZPIECZEŃSTWO UDUSZENIA.

Polecamy