Wczytuję dane...

Krzesełka i artykuły do karmienia

Krzesełko do karmienia na pewno pomoże w karmieniu dziecka, a dla malca może się okazać wspaniałym doświadczeniem. W końcu będzie siedział wysoko i zobaczy jak świat wygląda z góry. Obecnie takie krzesełka często wyposażone są w różnorakie funkcje. Często są to przedmioty dwa lub nawet 3 w jednym. Dla naszym pociesz chcemy jak najlepiej dlatego też krzesełko do karmienia będzie dla nas okazją do wykazania się i wybrania czegoś co dziecko zapamięta na następne lata i będzie miło wspominać.

Na co zwrócić uwagę?

Czytaj dalej...

Na rynku znajdziemy mnóstwo krzesełek. Wyróżniamy kilka typów.

  • Klasyczne chyba najpraktyczniejsze jednak zajmujące sporo miejsca.

  • Mocowane do blatu, które są zalecane tylko przy solidnych i stabilnych stołach ze względu na bezpieczeństwo dziecka.

  • Składane, które będą idealne kiedy nie mamy dużych przestrzeni i po użyciu będziemy mogli złożyć i schować krzesełko. 

  • 2 w 1 / 3 w 1 - Czyli krzesełka, które mają też dodatkowe funkcje. Na przykład stolika do malowania.

Zawsze chcemy dla naszego malucha jak najlepiej. Dlatego warto zwrócić uwagę czy siedzisko można z łatwością ściągnąć i wyprać bo z pewnością się pobrudzi przy jedzeniu. Powinno być też miękkie aby dziecku było wygodnie. Pasy bezpieczeństwa będą atutem dla wiercących się maluchów. Dzięki nim nie wypadną i poczujemy się bezpieczniej. Przegródka miedzy nogami zapobiegnie wyślizgnięciu się dziecka dołem. Regulacja wysokości jest niezwykle praktyczna. Jeśli będziemy chcieli nakarmić naszą pocieszę raz przy rodzinnym stole, a raz przy ławie oglądając nasz ulubiony serial, będzie to świetna opcja. A jaki materiał? Do wyboru mamy drewno lub plastik. Drewniane z pewnością nie będą posiadały tyle funkcji co plastikowe. Regulacja w większości przypadków będzie niemożliwa. Plusem na pewno będzie ich trwałość. Jeśli chodzi o plastikowe to będą łatwiejsze do umycia i często będą miały regulacje i inne modyfikacje. Dla niektórych kółka będą niezbędne aby z łatwością przesunąć krzesełko w dowolne miejsce. Jeśli się na nie zdecydujemy zwróćmy uwagę na blokadę kółek, żeby maluch sam nam nie odjechał od stołu. Ważny jest też blat. Musi być wystarczająco duży. Tak abyśmy nie mieli problemów z postawieniem na nim talerzyków i misek. Wyprofilowane brzegi pomogą nam zminimalizować jedzenie lądujące na podłodze. 

A co do krzesełka?

Jako dodatek możemy zaopatrzyć dziecko w jego osobiste sztućce i miseczki. Najlepiej takie, którymi nie zrobi sobie krzywdy. Szklane i porcelanowe przedmioty całkowicie odpadają. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.