Wczytuję dane...

Leżaczki, bujaczki

W MAMPO najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klienta. To dlatego przeprowadzamy bardzo solidną i gruntowną selekcję naszych dostawców, stawiając tylko na renomowane i znane marki. Dzięki tym zabiegom mamy pewność, że oferowane przez nas zabawki i akcesoria są najwyższej możliwej jakości, dostosowane odpowiednio do wieku dziecka i bezpieczne dla jego zdrowia. Jest to tym bardziej istotne, że mowa o naszych najmłodszych pociechach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w dziale Leżaczki. Znaleźć w nim możemy szeroką gamę leżaczków dla naszych kochanych maluchów.

Czytaj dalej... Fisher Price Baby Gear składany leżaczek z wibracjami to absolutna rewelacja w świecie leżaczków. Ten składany leżaczek umożliwia bowiem włączenie wibracji, w umiejętny sposób zastępujące nasze kołysanie! Ta niesamowicie interesująca innowacja pozwala nam dostrzec olbrzymi postęp, jaki nastąpił w artykułach dla niemowląt. To niesamowite! Wibracje są uspokajające i łagodne, przypominają rodzicielskie kołysanie. Znany na całym świecie producent, firma Fisher Price, zadbała o to, by podszycie siedziska było miękkie i wygodne, ale również i bezpieczne, dzięki trzypunktowym pasom bezpieczeństwa. W naszej ofercie posiadamy także inne leżaczki Fisher Price, tak samo wygodne i miękkie. Komfortowy leżaczek Fisher Price waży tylko 3,5 kg, a zdolny jest unieść dziecko o wadze do 9 kg. Wyposażony jest w zdejmowany pałąk z zabawkami, urozmaicający codzienne zabawy naszego brzdąca.

Leżaczek bujaczek firmy EURO baby to konstrukcja o wadze 8.1 kg, zdolna udźwignąć dziecko o wadze do 18 kg. Poszycie tego wygodnego urządzenia jest w bardzo łatwy sposób zdejmowalne, co ułatwia jego czyszczenie. Można je prać oczywiście w pralce. Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dbają o naszego malucha, a bardzo miękkie siedzisko zapewnia mu komfort i wygodę. Prosimy o zwrócenie uwagi na bardzo atrakcyjne zabawki, umieszczone na zdejmowalnym pałąku. Każde dziecko się nimi zachwyci! Leżaczek bujaczek występuje w różnych ciekawych wzorach. Żyrafy, lwy, słonie - każdy najmłodszy miłośnik safari znajdzie tu coś dopasowanego idealnie pod swój gust!

Leżaczek MAXI to propozycja wysunięta przez firmę milly-mally. Bardzo estetyczne, ładne i funkcjonalnie zaprojektowane leżaczki MAXI występują w wielu odmianach, między innymi HIPPO, PUPPY, SHEEP oraz COFFE. Oferują one doskonały stosunek jakości do ceny, dzięki czemu polecamy je wszystkim rodzicom chcącym zafundować swoim pociechom produkt najwyższej klasy. Polecamy także zapoznanie się z innymi leżaczkami w tej sekcji!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.