Wczytuję dane...

Little Live Pets

Little Live Pets to zabawki interaktywne - zabawa z nimi, przypomina do złudzenia opiekę nad prawdziwym zwierzątkiem. Każde dziecko, ucieszy się z takiego prezentu. To kotki, pieski, ptaszki i inne zwierzaki, które reagują na głaskanie, karmienie i słowa. Takie zwierzątko, zachęci dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego, zaangażowania w zabawę i rozwoju wyobraźni. 

Spełnienie marzeń - zwierzątka Little Live Pets

Zabawki Little Live Pets to spełnienie snów każdego dziecka, które marzy o zwierzątku. Sprawowanie opieki nad zwierzakiem - zabawką, sprawia dziecku prawdziwą radość. Wszystko dzięki temu, że zabawka reaguje na głaskanie, pije mleko z butelki i miseczki, zamyka i otwiera oczy, a nawet porusza się i imituje oddychanie. Kotek mruczy z zadowoleniem, a piesek macha ogonkiem. Taka zabawa w opiekę, to zdecydowanie jedna z ulubionych gier i zabaw dzieci. To również urocze myszki, jeżyki, żółwie, a nawet bajkowe jednorożce. W ofercie  Little Live Pets, znaleźć można także, kolorowe motyle i inne owady.

Zabawki Little Live Pets to także ptaszki - kolorowe, egzotyczne ptaki, które potrafią powtarzać słowa i śpiewać. Hitem są, mama i dziecko - sówki, które zachowują się zupełnie, jak prawdziwa ptasia rodzina. Kolorowe ptaszki powtarzają słowa dziecka - jednak te, które mają pozostać tajemnicą, zachowują dla siebie. Ptak je ujawni, tylko w momencie uruchomienia tej opcji, przy pomocy klucza. 

Dostępne są również zabawki, wykluwające się z jajka. To kurczaczki i małe smoki, o różnym zabarwieniu. Taki rodzaj zabawki Little Live Pets, to forma niespodzianki - nigdy nie wiadomo, jaki smoczek czy kurczaczek, wykluje się z jajka. Zachowują się zupełnie, jak nowo narodzone zwierzątka i baśniowe stwory. Cieszy je głaskanie i zainteresowanie dziecka. Każde z nich, ma swój domek, w którym może być transportowane. 

Wybrane zwierzątko, dla każdego dziecka

Każde dziecko, to miłośnik innego zwierzaka. Dlatego oferta jest bardzo zróżnicowana. Najmłodsi, znajdą wśród zabawek interaktywnych swoich wymarzonych pupili. To nie tylko zwierzaki domowe, ale również takie, które w rzeczywistości są poza zasięgiem człowieka, jak motyle i stworki bajkowe - jednorożce czy małe smoki. Zabawką interaktywną, dziecko może z powodzeniem bawić się w pojedynkę, z rodzicami, rodzeństwem lub grubą kolegów i koleżanek. 

Zabawki, zasilane są bateriami - baterie wymieniane muszą być zawsze, przez osobę dorosłą. Zabawki Little Live Pets zabrać można ze sobą wszędzie. To idealna forma, spędzania wolnego czasu w domu, jak też poza domem.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.