Wczytuję dane...

Łóżeczka i kojce

Największym powodzeniem cieszą się łóżeczka dostawne „side by side”. Są to modele przeznaczone szczególnie dla noworodków, które ze względu na częstość karmienia powinny być blisko mamy. Bliska obecność rodziców, również jest dla dziecka sygnałem, że może czuć się całkowicie bezpiecznie.

Łóżeczko wykonane jest z materiału łatwego do utrzymania w czystości, jedną ściankę z doszytą siatką można całkowicie odpiąć. Całość ustawiona jest na bardzo stabilnym stelażu, który posiada dodatkowe płozy, dzięki którym łóżeczko można szybko przemienić w kołyskę.

Czytaj dalej...


Innym modelem jest łóżeczko turystyczne – ścianki boczne wykonane z siatki znakomicie ułatwiają cyrkulację powietrza. Jest idealne do transportu - łóżeczko można złożyć i umieścić w specjalnej torbie, a jej rozmiar nie zajmuje dużo miejsca. Tego typu łóżeczko może również służyć jako kojec dla starszego dziecka, które potrafi już stać a nawet próbuje chodzić.

Dla noworodka polecana jest kołyska – w naszej ofercie znajdą Państwo piękne kołyski w owalnym kształcie, ozdobione falbankami i kokardkami. Bujanie kołyską odbywa się za pomocą pilota, którym można regulować siłę kołysania. Dodatkowym akcesorium jest mobilna karuzela wygrywająca przyjemne melodyjki. Kołyska posiada kółka, dzięki czemu łatwo ją przemieścić w dowolne miejsce.

Wszystkie łóżeczka prezentowane na naszej stronie są bardzo estetyczne, kolorowe, funkcjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Niektóre modele posiadają budkę i organizer na różne potrzebne przybory do pielęgnacji dziecka.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.