Wczytuję dane...

Lumini

Chcielibyśmy podarować maluszkom to, co najlepsze, co będzie je cieszyć, bawić i rozwijać. Naszym największym marzeniem jest to, by wykształcić w dzieciach poczucie, że rozwijać się jest fajnie, od najmłodszych lat kształtować pozytywne skojarzenia pomiędzy nauką rysowania i pisania, a zabawą, ciepłem, miękkością, i dobrymi momentami. To dlatego w naszym sklepie pojawiły się pluszaki Lumini - wyjątkowe zabawki łączące w sobie to, co najlepsze w tradycyjnej przytulance i zabawce interaktywnej, przeznaczonej dla dzieci, które ukończyły trzeci rok życia.

Czytaj dalej...

Zabawką można się bawić cały dzień, ale najlepiej sprawdzi się w nocy, kiedy należy pociechę zaprowadzić do łóżeczka i zachęcić, żeby tam została. Pluszak Lumini jest dla dziecka nie tylko śliczną i mięciutką przytulanką, przy której miło się zasypia, ale też bardzo dobrym powodem, by pójść grzecznie do swojego pokoiku i zgasić w nim światło. Dlaczego? Ponieważ po jej świecących uszkach oraz brzuszku  można pisać i rysować! Przy pomocy dołączonego do maskotki magicznego długopisu, zabawkę można ozdobić tymczasowym tatuażem, ubrać w narysowany szaliczek, jeżeli jest jej zimno lub boli ją gardło, czy poćwiczyć pisanie literek na jej brzuszku. Bez obaw - nie będzie trzeba  tak ozdobionego zwierzaka za każdym razem prać - wszystko, co zostanie na nim umieszczone za pomocą magicznego długopisu, samo zniknie po niedługim czasie i pluszak będzie gotów na kolejne pomysły i przygody.

Taki towarzysz w łóżeczku nie tylko uspokoi swoim wyglądem: słodkiej małpki, wesołego misia, czy uroczego jednorożca i tym, jak miły jest w dotyku, ale również zabierze przed snem prosto do krainy wyobraźni, pozwalając się zamienić w świecącego pirata, bałwanka, księżniczkę, czy niebo ze słonkiem. Stymulując wyobraźnię, zabawka zachęca do ćwiczeń w rysowaniu kształtów, literek, liczb, ukochanych postaci. Być może nasz młody geniusz matematyczny zechce sobie przed zaśnięciem coś policzyć? A może w podróż do krainy snów zechce zabrać kogoś lub coś, czyj wizerunek albo imię będzie dla niego świecić na brzuszku i uszkach Lumini?

Bawić się można tak długo, aż przyjdzie sen i zasypiać przy łagodnym świetle, które samo zgaśnie - pluszowy przyjaciel przyjdzie z odsieczą także tam, gdzie zbyt dużo światła przeszkadza w zaśnięciu, a ciemności się nie lubi. Zabawkę wykonano z pełną świadomością tego, na co może być narażona w rękach małego artysty, dlatego można liczyć na jej wytrzymałość i bawić się nią tyle, ile tylko dziecięca wyobraźnia zapragnie, dbając tylko od czasu do czasu o wymianę baterii.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.