Wczytuję dane...

Miś Pluszowy

1. GUSTAW Classico - najbardziej uniwersalny, idealny pocieszyciel, niezastąpiony w przytulaniu. W każdym rozmiarze posiada kokardę. Możemy go zapakować na prezent do rozmiaru 200cm. Dostępny jest w 6 wersjach kolorystycznych oraz aż w 11 wariantach rozmiarowych.

Czytaj dalej...

2. Gustaw Bueno - to miś, który czeka aby ktoś go pokochał. Z daleka go widać ( wszystkie są naprawdę duże) ale gdy podejść bliżej, jego oczach jest tylko jedno pytanie: czy mnie polubisz? Nasz Bueno może być jedynie  rozbrajająco biały z czerwoną wstążką lub apetycznie czekoladowy z rozczulającą muszką w grochy. Jest jedyny w swoim rodzaju - dostępny jest w 10 wariantach rozmiarowych.

3. Gustaw Amigo  - to prawdziwy Ziomeczek i niezawodny przyjaciel. Wyhaftowane poduszeczki na łapkach czynią go troszkę bezbronnym. Z każdym rozmiarem rośnie mu też brzuszek i dlatego przy największych gabarytach ważny grubo ponad 20kg ale przecież jak wiadomo, kochanego ciała nigdy nie za wiele. Wszystkie Amigo do rozmiaru 200cm włącznie posiadają kokardę. Do rozmiaru 190 cm możemy go zapakować na prezent.
Dostępny jest w 5 wersjach kolorystycznych oraz w 10 wariantach rozmiarowych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.