Wczytuję dane...

Misie Episie

Misie Episie to bardzo popularna kategoria w sklepie mampo.pl. Episie łatwo i szybko zyskują na popularności, głównie ze względu na ich dynamiczny rozwój - obecnie sprzedawana jest już trzecia generacja tych przesympatycznych zwierzątek, a każda nowa generacja to okazja do setek usprawnień i dodatkowych opcji. Powoduje to niesłabnący poziom zainteresowania. Wielu naszych klientów regularnie powraca do zakupów Episiów. Zachęcamy do samodzielnego przeglądnięcia tej kategorii, a by zachęcić Cię do zakupu przedstawimy najciekawsze misie Episie. Zapraszamy do króciutkiego przeglądu!

Czytaj dalej...

Misia Rubinka to pierwszy miś, chętnie wybierany i zachwalany przez każdego. Nie bez powodu - Rubinka jest słodka, miła a co najważniejsze, w zestawie posiada huśtawkę aktywującą specjalne, ukryte funkcje misia! Wykonana jest z miękkiego floku, delikatnego w dotyku i elegancko się prezentującego. W razie potrzeby (czytaj: kiedy Rubinka jest głodna!) możesz założyć jej śliniaczek, by bez przeszkód zaczęła zajadać swoje ulubione jedzenie. Karmiąc ją z buteleczki zapewnisz jej radość, a jeszcze więcej frajdy da jej wspomniana przed momentem huśtawka. Podczas huśtania Rubinka zacznie się śmiać i głośno wyrażać swoje zadowolenie. 

Misie Episie nie byłyby tym samym gdyby nie fakt, że można kupić kilka ich rodzajów - w ten sposób zabawa osiąga apogeum swojej intensywności. Do misi Rubinki dołączmy misia Brokatka, dzięki czemu razem będzie im raźniej i radośniej. Podobnie jak w przypadku misi Rubinki, także Brokatek wykonany jest z miękkiego floku, ułatwiającego chwytanie zabawki. To również jest 3 generacji zabawek, możemy więc liczyć na jeszcze większe pokłady dobrej zabawy. Brokatek, oprócz funkcji wspólnych dla Emisiów trzeciej generacji, ma swoje własne, indywidualne opcje. Dostępne są po umieszczeniu go w kołysce - miś zacznie słodko chrapać i pożegna nas w przemiły, misiowy sposób!

W mampo.pl dostępnych jest wiele różnych typów Emisiów. Przykładem niech będzie Brzoskwinka - Brzoskwinka ma śliczny, świecący nosek i uroczą osobowość. Jeżeli zacznie z Tobą tęsknić, pogłaskaj ją po główce, a znowu będzie spokojnym, szczęśliwym misiem. Możesz także dać jej buteleczkę, dostępną w zestawie. Emisie gwarantują olbrzymią porcję wyśmienitej zabawy dla każdego. Każdy z nich jest inny, co docenią miłośnicy kolekcjonowania tego typu zabawek. Chmurka, Miętusek, Poziomka, Lukierek i wiele, wiele innych Emisiów czeka na Ciebie. Cechą charakterystyczną dla Emisia jest świecący nosek. Po tym poznasz te urocze stworzenia!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.