Wczytuję dane...

Modele RC

Twoja pociecha ma niedługo urodziny? A może zbliżają się święta Bożego Narodzenia? Szukasz prezentu, który na pewno spodoba się Twojemu dziecku i sprawi, że na jego buzi pokaże się szeroki uśmiech od ucha do ucha? Śmiech dziecka to w końcu muzyka dla uszu rodzica!

Samochody zdalnie sterowane zawsze były obiektem marzeń małych chłopców. To niezwykłe, jak ta w gruncie rzeczy prosta zabawka może być skuteczna w wywołaniu radości u malucha. Psst, jak malec jest w przedszkolu, tata też może ją przetestować! Prosta obsługa tych urządzeń sprawi, że dziecko nie będzie miało z nimi problemu i z powodzeniem zabawi się samodzielnie.

Czytaj dalej...

Samochód RC sprawi, że Twoje dziecko przeniesie się w świat fantazji. Będzie brało udział w szalonych wyścigach po całym domu. Pogoni złoczyńców. Zostanie bogatym kierowcą Lamborghini albo Bentleya, a może będzie walczyć o dobro świata za pomocą czołgu? W ofercie naszego sklepu znajdują się auta na pilota różnego rodzaju. Samochody zdalnie sterowane przystosowane do pokonywania różnych przeszkód o dużych kołach bez problemu pokonają wzniesienia lub inne przeszkody, które przygotuje dla nich Wasza pociecha. Także miniaturowe modele luksusowych, sportowych samochodów marek takich, jak Ferrari labo Porsche zabiorą Waszego synka na tor wyścigowy i uczynią z niego mistrza kierownicy!

Chcesz pójść o krok dalej, a mały chłopiec jest już odrobinę starszy? Zbliża się pierwsza komunia lub jakaś inna okazja na wręczenie wyjątkowego prezentu? W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko różne modele samochodów, ale również cieszące się ostatnio wielką popularnością – drony, tj. latające urządzenia zdalnie sterowane, a niektóre z nich są wyposażone w kamerę!

Warto wspomnieć tutaj o modelu WLTOYS Q303A, który oferuje dziecku wiele możliwości. To idealna zabawka, żeby sprawić, by dziecko chciało spędzać więcej czasu na zewnątrz. Pilot działa w zakresie 2,4Ghz, przez co ma większy zasięg, niż w przypadku wielu innych dronów. Urządzenie posiada osłony do śmigieł, przez co ryzyko połamania jest niezwykle małe, przez to Wasza pociecha będzie się cieszyć zabawką przez dłuższy czas.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów