Wczytuję dane...

Nocniki i wanienki

Zakup nocnika i wanienki nastręcza często wiele problemów, a to obecnie głównie z powodu ogromnej ich różnorodności.

Rodzaje nocników

Warto wybrać nocnik, który będzie przede wszystkim wygodny dla maluszka, ale równie ważne jest by był atrakcyjny. Wtedy maluch chętnie z niego korzysta i zapomina o pieluchach, ale równocześnie warto byłoby by nocnik jak najbardziej również przypominał prawdziwy sedes. Wtedy szybko można przejść z użytkowania nocniczka do używania sedesu. Nocniczki w ofercie są:

  • - wygodne, zwyczajne plastikowe nocniki, które są lekkie i dostępne w szerokiej kolorystyce

  • - interaktywne, rozbudowane, które zwykle warto mieć, kiedy maluchowi jest bardzo trudno przekonać się do jego użytkowania.

Czytaj więcej

Bardzo interesujące są modele nocników, które przypominają zwykły sedes, mają deskę, klapę sedesową, nieraz nawet spłuczkę. Są często wyposażone w podnóżek. Niektóre modele są wyposażone w uchwyty na desce i podstawę antypoślizgową zapewniającą bezpieczeństwo użytkowania. Nocniki mają też różnorodne kształty na przykład pieska. Mogą być wyposażone w melodyjki, różne, które nagradzają sukces dziecka. 

Nakładki na sedes

Dla starszego dziecka warto zakupić nakładkę na sedes, która jest produktem pośrednim między korzystaniem z nocniczka a sedesu. Niektóre dzieci boją się korzystać od razu z prawdziwego sedesu, warto więc kupić bezpieczną, a jednocześnie wygodną i komfortową dla malucha nakładkę. Wysokie oparcie i szerokie siedzisko pozwala na pewność malucha i poczucie bezpieczeństwa. Nakładki pasują na wszelkie modele sedesów i są w pięknych kolorach.

Wanienki

Oferowane wanienki są bardzo funkcjonalne i praktyczne, bardzo lekkie, łatwe do wymiany wody i ewentualnego przenoszenia czy podnoszenia. Warte uwagi są wanienki wyposażone w w wężyk do wypompowywania wody, co znacznie ułatwia korzystanie z nich. Spora część wanienek jest wyposażona w zewnętrzne uchwyty, które pozwalają na spokojne i wygodne przenoszenie i poruszanie się z wanienką. Warto również zwrócić uwagę na modele wanienek, które są wyposażone w powierzchnie przeznaczone do przechowywania niezbędnych akcesoriów do kąpieli, jak chociażby mydełko. Doskonałe są również modele wyprofilowanych wanienek, to znaczy z jednej strony przystosowanych do leżącego malucha, a z drugiej do wygodnie już siedzącego. Warto również zaopatrzyć się w wanienkę z wkładem gąbkowym, czy z antypoślizgowym dnem. Do małych łazienek lub dla wygody  rodziców warto kupić wanienkę ze specjalnym stelażem.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.