Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: CZ15558
Kod producenta: 06601
Realizacja zamówienia: 2 dni

Skacząca piłka jednorożec to świetny wybór, żeby zachęcić dziecko do odrobiny ruchu i sprawić mu dużo radości.

Piłka do skakania dla dzieci ze sklepu Mampo jest tworzona  na licencji włoskiej firmy MONDO, to bardzo przystępna zabawka, która ucieszy każdą dziewczynkę. Piłka została ozdobiona przyjaznym dla dziewczynek obrazkiem białego jednorożca z kolorowym włosiem, obrazek umieszczonym w górnej części różowej kulki. Przez swoje kolory zabawka idealnie wkomponuje się w wystrój typowego, dziewczęcego pokoju.

Piłka jednorożec to zabawka zaprojektowana z myślą o wykorzystaniu w ogrodzie, została wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznej dla dziecka gumy. Na górze piłki znajdują się dwa wygodne uchwyty, przeznaczone żeby dziecko nie miało trudności z utrzymaniem się na zabawce. Piłka swobodnie odbija się od ziemi na bezpieczną odległość i sprawdza zarówno w zabawie samemu, jak i z innymi dziećmi posiadającymi piłki z rogami, dzięki temu piłka dostarczy mnóstwo szczęścia dla dziecka.

W rękach dziecka piłka do skakania z rogami jest świetnym sposobem na spędzanie czasu i doskonałym ćwiczeniem fizycznym. Piłka wzmacnia mięśnie pleców, brzucha i nóg, wpływa na poczucie równowagi, kondycję i refleks. Kupując taką zabawkę zapewniamy zdrową rozrywkę na świeżym powietrzu dla swojego dziecka i trochę czasu, które pociecha spędzi na zewnątrz. Ze względu na nie za duże rozmiary, piłkę do skakania schowamy bez trudu w szafie albo odłożymy w kąt dziecięcego pokoju tak, żeby nie zawadzała. Zabawkę łatwo wyczyścić, jeśli coś się do niej przyczepi.

Skacząca piłka do zabawy z pewnością dostarczy pociechom mnóstwo zabawy i radości, co czyni z niej świetny wybór na prezent dla dziewczynki. Jest to dobra zabawka, żeby zachęcić dziecko do ruchu fizycznego i zaproponować jakąś zupełnie nową zabawę. Dziecko z pewnością znajdzie dla niej mnóstwo zastosowań.

 

ZAWARTOŚĆ:

piłeczka z rogami

WIEK:

3+

WYMIARY:

opakowania 17,5 x 22,5 x 8

średnica piłki 45-50 cm

WAGA:

600 g

UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lata

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...