Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: BRĄZOWY
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 2 dni

Duży, brązowy miś o rozmiarach człowieka to świetny prezent dla każdej kobiety i dziecka. Nie da się go przeoczyć  i nie pokochać.

Idealny prezent dla dziecka

Miś Gustaw Bueno to idealny pomysł na urodziny dziecka. Tak duża przytulanka bez wątpienia trafi w gust młodej osoby, która jak nikt inny potrzebuje ciepła. Czy wiesz, że nawet taka forma okazywania uczuć, pozwala na prawidłowy rozwój emocjonalny naszych pociech? Dzięki nim nie czują się one samotne i uczą się określać swoje uczucia.  W etapie dorastania, przytulenie do tak dużego misia pozwoli na rozładowanie negatywnych emocji i wyleczenie smutków. Przytulanka będzie niezastąpionym, nowym przyjacielem  i powiernikiem sekretów naszej pociechy. Dzięki misiowi zyskamy uznanie w oczach dziecka. Za każdym razem jak będzie miało zły dzień, przytulanka zapewni mu poczucie bezpieczeństwa oraz towarzystwo. Dziecko patrząc się na nie, będzie o nas myślało, kiedy nie będzie nas w pobliżu. Warto więc zadbać o jego dobre samopoczucie i rozwój emocjonalny na każdym kroku dorastania. Duży miś wbrew pozorom ma spore możliwości.

Spraw prezent dziewczynie albo żonie

W końcu kto powiedział, że przytulać się lubią wyłącznie małe dzieci? Kobiety również potrzebują, aby zapewnić im ciepło oraz czułość. Duży brązowy miś pluszowy, będzie świetnym pomysłem na prezent. Dzięki niemu damy się poznać od romantycznej strony. Kobieta zaś patrząc później na podarunek, będzie miło wspominała tamtą chwilę i odnosiła się do niej z dużym sentymentem.

Duży miś sprawdzi się zarówno na urodziny i święta, ale również jako podarunek bez okazji. Takie prezenty, najlepiej pokażą nasze zaangażowanie i uczucia. Oryginalna przytulanka o rozmiarach człowieka będzie zaś ciekawym elementem wystroju mieszkania. Będzie można do niej się zwrócić w złych czy samotnych chwilach. Od razu przypomni ona o osobie, która go podarowała. Dlatego też warto wybrać dużego misia zarówno dla naszego dziecka jak też dla dziewczyny czy żony. Nie czekaj na specjalną okazję, niespodziewane prezenty są najbardziej doceniane.

Dostępne rozmiary w cm: 60; 70; 90; 130; 160; 190; 220; 250; 270; 300

Dostępne kolory: biały, czekoladowy

Rodzaj opakowania:  KARTON 

Do Misia możemy dołączyć jeszcze List z życzeniami List MAMPO miś Gustaw

oraz zapakować go w prezentowe pudełko zawinięte wstążka z kokardą Pudełko prezent MAMPO MIŚ Gustaw

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...