Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: 05
Realizacja zamówienia: 2 dni

Zachęcamy do zakupu rolety przeciwsłonecznej, przeznaczonej do użytku w samochodzie. Roleta jest ozdobiona motywami z najbardziej znanych filmów dla dzieci, wyprodukowanych przez studio Disney'a. Ładne kolory, perfekcyjne odwzorowanie postaci -  to wszystko sprawi, że Twoja pociecha będzie mogła odbyć podróż wpatrując się w swojego ulubionego bohatera rodem z kreskówki.

Rolety przeciwsłoneczne prezentowane przez nas mają wymiar 36x46 cm. Są wykonane z delikatnego materiału, który pozwala dziecku na spoglądanie przez szybę i obserwację otoczenia w sposób wygodny i bezpieczny dla oczu, które nie męczą się nadmiarem światła słonecznego. 

Osłona przeciwsłoneczna, jest łatwa w montażu. Na zapewnienie dziecku ochrony przed słońcem może więc pozwolić sobie każdy rodzic, bez konieczności wizyty w warsztacie samochodowym. Wystarczy posłużyć się prostym systemem haczyków. Alternatywą są przyssawki, wykonane z gumy, które pozwolą zainstalować roletę przeciwsłoneczną bezpośrednio na szybie samochodu. (Przyssawki przed użyciem należy na chwilę zamoczyć w wodzie. Sprawia to, że stają się one bardziej elastyczne i łatwiej przyczepiają się do okna.)

W naszej ofercie znajdują się różne wzory, spośród których każde dziecko, wybierze ten, który jest jego ulubionym.

Nasze rolety dla dzieci ozdobione są klasycznymi postaciami z bajek Disney'a, takimi jak Myszka Miki czy Myszka Minni, ale to nie wszystko. Wśród dostępnych modeli znajdą się także takie, które stylistyką sięgają do najnowszych filmów z serii Gwiezdnych Wojen, co pozwala na przyozdobienie dziecięcego miejsca w samochodzie bohaterami Ruchu Oporu, jak robot BB8 czy też żołnierzami Najwyższego Porządku z Kapitan Phasmą na czele.

Dla dziewczynek proponujemy wzornictwo z filmu Kraina Lodu, dzięki któremu osłonisz okna swojego samochodu postaciami księżniczek Elzy, Anny i zabawnego Olafa. Inna z naszych rolet przeciwsłonecznych, utrzymana w różowych kolorach, ozdobiona jest postaciami Disney'owskich księżniczek.

Wszystkie nasze rolety są wykonane z materiałów najlepszej jakości i bezpiecznych dla dzieci.


Wymiary:

 • 36 x 45 cm

MODEL ROLETY

 • CARS: 

  CARS

 • FROZEN: 

  FROZEN

 • MICKEY: 

  MICKEY

 • MINNIE: 

  MINNIE

 • PRINCESS: 

  PRINCESS

 • STAR WARS: 

  STAR WARS

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...