Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 2 dni

Kup cały komplet !

NOWOŚĆ W MAMPO 

Drewniana skrzynka na piwo w butelce to pomysł na wyeksponowanie trunku na stole, szafie czy też półce. Na pewno będzie również świetnym pomysłem na prezent, bo sama w sobie stanowi efektowny stojak dla butelek, których nie trzeba ukrywać pod papierem pakowym. Wystarczy umieścić kokardę ze wstążki na samej górze i efekt będzie imponujący.

Pojemnik na piwo wykonany jest ze sklejki o grubości 6 mm. Elementy są ze sobą starannie połączone i dobrze dopasowane, dzięki precyzyjnemu wycięciu ich ploterem laserowym. Każda część jest dodatkowo sklejona, by powstała w ten sposób skrzynka, swoją mocną i stabilną konstrukcją, mogła chronić cenną zawartość. Skrzynki mogą pozostać bez malowania oraz przyjąć drewniany palisandrowy kolor lub każdy inny, jeśli tylko takie będzie życzenie osoby zamawiającej.

Posiada ona uchwyt, dlatego może być używana jako transporter do piwa. Łatwo zabrać ją ze sobą na miejsce pikniku lub spotkania przy grillu.

Ciekawym dodatkiem i wzbogaceniem jest możliwość zamówienia oryginalnego napisu wyciętego ze sklejki lub umieszczonego bezpośrednio na uchwycie, by otrzymać skrzynkę na piwo z grawerem. Jeśli ma to być prezent, wówczas można umieścić napis typu: w dniu Urodzin, w dniu Imienin, wszystkiego najlepszego itp. W momencie gdy będzie ona wykorzystywana w warunkach domowych, wówczas można pozwolić sobie na żartobliwy slogan: „skrzynka pierwszej potrzeby” itp. Sprawa napisu jest sprawą indywidualną i może on zostać wykonany zgodnie z życzeniem zamawiającego – jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i życzenia. Propozycje mogą być wyrazem poczucia humoru oraz naszych dobrych myśli skierowanych do osoby obdarowanej. Poprzez dodanie oryginalnego napisu skrzynka na piwo staje się produktem spersonalizowanym, co czyni z niego bardziej wartościowszą rzecz.

Skrzynki mogą być wykorzystane w domu lub też w firmie jako gadżet reklamowy, bo przecież inny napój też można w otworach umieścić, nie tylko alkoholowy. Skrzynka z napisem na pewno wzbudzi zainteresowanie.

 Skrzynki są nie malowane lub malowane w drewnianym palisandrowym kolorze  - na życzenie klienta możemy zmienić kolor.

Skrzynki w prezentowanej ofercie nie posiadają zdobień.

Na życzenie klienta mamy możliwość ozdobienia skrzynki napisami wyciętymi w drewnianej sklejce typu: 

- W DNIU URODZIN

- NAJLEPSZE ŻYCZENIA

- Skrzynka pierwszej pomocy, itp

lub wyciąć bądź wygrawerować napis na uchwycie skrzynki - do uzgodnienie

Bezpośredni link do zdobień KLIKNIJ TUTAJ

Pokazana na zdjęciach zawartość w skrzynkach nie jest na sprzedaż stanowi tylko element ekspozycji w celu zaprezentowania oferty. 

Informacja:

Ponieważ skrzynki wykonujemy na bieżąco od poniedziałku do piątku - dlatego też zamówienia składane w weekend będą realizowane od poniedziałku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...