Wczytuję dane...

                                  

Długopisy z własnym nadrukiem cieszą się ogromną popularnością, gdyż to spersonalizowany prezent. Jest odpowiedni na różne okazje i można być pewnym, że obdarowana osoba będzie korzystać z niego regularnie.

Taki długopis z napisem podarować można:
- dziecku na komunię;
- najlepszej przyjaciółce;
- rodzicom czy dziadkom w dzień ich święta;
- partnerowi;
- nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego;
- z okazji urodzin i imienin;
- na rocznicę albo z okazji ważnej daty;
- na Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Chłopaka;
- pod choinkę albo jako prezent mikołajkowy;
- jako prezent przynoszący szczęście przed ważnymi okresami w życiu, czy stresującymi egzaminami (np. maturą).


Metalowy długopis to przedmiot o wyjątkowej trwałości, który nie zniszczy się mimo codziennego użytkowania. Wykonano go solidnie i z dbałością o szczegóły, a jego kształt sprawia, że wygodnie trzyma się go w dłoni nawet przez dłuższy czas. Jest także lekki i nie męczy ręki - nie trzeba robić sobie przerw w pisaniu. Sprawdzi się nawet u osób chcących pisać przez kilka godzin z rzędu - to dobry gadżet dla ucznia czy studenta. Przyda się każdemu na co dzień do zanotowania ważnych informacji, uzupełnienia danych w kalendarzu czy kreatywnego pisania w wolnej chwili. Nadruk na długopisach wykonany jest precyzyjnie i stanowi prawdziwą ozdobę, na którą przyjemnie zerka się w czasie notowania. Do wyboru jest wygrawerowanie imienia lub dopasowanej sentencji na daną okazję. Długopisy z nadrukiem dostępne są w czterech miłych dla oka, pastelowych kolorach.


Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad idealnym podarunkiem, pomyśl o radości bliskiej osoby odczytującej każdego dnia napis stworzony właśnie z myślą o niej. Długopisy metalowe z nadrukiem to doskonały sposób na niezapomniany prezent. Zobaczysz, że osoba bliska Twojemu sercu przestanie korzystać z innych długopisów i cały czas będzie mieć przy sobie ten - wyjątkowy i symboliczny. Patrząc na niego zawsze przypomni sobie o Tobie i wywoła to na jej twarzy szeroki i szczery uśmiech.

Dając taki drobny ale uroczy upominek sprawisz komuś wielką przyjemność  -  nie wielkość prezentu się liczy - tylko pamięć o drugiej osobie 

Polecamy