Wczytuję dane...

Ozdobny haft oferowany w naszym sklepie to doskonały pomysł na spersonalizowany prezent dla bliskiej osoby lub dla znajomych na rozmaite okazje.

Oferowane przez nas produkty są wykonane z komfortowych dla użytkownika oraz wyjątkowo trwałych materiałów i odznaczają się także niekwestionowaną praktycznością. Ręczniki dostępne są w trzech użytecznych rozmiarach oraz w bogatej kolorystyce i cechuje je niezwykła chłonność, puszystość oraz miękkość.

Ozdobne, uszyte z wyjątkowo miękkiego polaru poduszki posiadają praktyczny rozmiar i ciekawe kolory.

Poszewki zapinane są na zamek błyskawiczny, a ich wypełnienie stanowi silikonowy, antyalergiczny wkład.  

Haft na zamówienie wykonany na fartuchu kuchennym to idealny prezent dla wszystkich tych, którzy kochają kulinarne eksperymenty. Taki gadżet z pewnością będzie nie tylko inspirował i motywował gotującego, ale także stanowił oryginalną ozdobę. Oferowane fartuchy kuchenne charakteryzują się nowoczesnymi wzorami, wysokiej jakości materiałem i uniwersalnym krojem. Z tego względu zachwycą nawet najbardziej wymagających szefów domowych kuchni. 

Haftowanie liter na wybranym produkcie ma miejsce zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta. Cennik haftu komputerowego jest niezwykle atrakcyjny oraz przejrzysty dla klienta. Podana cena dotyczy jednego słowa, przy czym pojedyncze litery będące łącznikami wyrazów nie są liczone jako wyrazy.

Najprostsze hafty wykonywane są po wybraniu odpowiedniego ręcznika, poduszki lub też fartucha oraz po przesłaniu informacji dotyczącej danego napisu wraz z kolorem nici. Firma skontaktuje się wówczas z klientem w celu uzgodnienia szczegółów projektu.

Wykonywane są bardzo różnorodne hafty komputerowe. Wzory tych najbardziej popularnych dostępne są w galerii produktu. Możliwe jest również projektowanie haftu komputerowego bardziej skomplikowanego.

Na wybranych produktach może pojawić się na przykład logo firmy, konkretna grafika lub dowolnie wymyślony wzór. 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie informacji jaki haft mamy przygotować, jaki kolor nici zastosować oraz wybrać ręcznik , poszewkę lub fartuch i zakupić - link poniżej

wybór ręcznika

wybór poszewki

wybór fartucha

lub skontaktować się z nami żeby ustalić szczegóły haftu:

fhumampo@gmail.com

tel. 603 386 380

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...