Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: CZ9257
Kod producenta: 60930
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: clementoni

AUTKO SORTER KSZTAŁTY I KOLORY MÓWI PO POLSKU I ANGIELSKU  CLEMENTONI to wspaniała zabawką dla najmłodszych dzieci.

To zabawny samochodzik do ciągnięcia, z pulpitem zabaw i wkładaniem różnokształtnych klocków, z 3 interaktywnymi przyciskami i 4 kolorowymi klockami.

Poprzez naciskanie przycisków czy wkładanie klocków dziecko poznaje litery, kształty i kolory  w języku polskim jak i  angielskim.

Gdy włączymy autko usłyszymy wesołą piosenkę "Pędź razem przygodzie na spotkanie...",  a później autko powie "Baw się ze mną weź foremkę lub naciśnij klawisz", "No już, bawmy się dalej".

Gdy wrzucimy klocuszka w kształcie trójkąta autko powie min.:  "trójkąt żółty", "a jak asfalt czarny asfalt przed nami , długa droga przed nami" i zaśpiewa piosenkę "Czy alfabetu chcesz się nauczyć..."

Gdy wrzucimy klocuszka w kształcie koła autko powie "kółko zielone", "B jak bagaż, bagaż pakujemy i w trasę jedziemy" i zaśpiewa piosenkę "Czy alfabetu chcesz się nauczyć..."

Gdy wrzucimy klocuszka w kształcie kwadratu autko powie "Kwadrat niebieski", "C jak ciasto , Oooo przystanek w drodze zjedzmy pyszne ciasteczko" i zaśpiewa piosenkę "Czy alfabetu chcesz się nauczyć..."

Gdy wrzucimy klocuszka w kształcie kwiatka autko powie "Kwiat czerwony", "D jak drzwi, drzwi zamykamy w drogę ruszamy" i zaśpiewa piosenkę"Czy alfabetu chcesz się nauczyć..."

Aby wyciągnąć klocki, wystarczy otworzyć bagażnik z tyłu samochodu.

Gdy naciśniemy guziczki znajdujące się na dachu autka,

usłyszymy wesołe piosenki, krótkie wierszyki lub będziemy się uczyć alfabetu razem z samochodzikiem.

Po naciśnięciu guziczka z literkami autko zaśpiewa piosenkę "Czy alfabetu chcesz się nauczyć" a później powie "A jak asfalt,B jak bagaż, C jak ciastko D jak drzwi".

Po naciśnięciu guziczka znajdującego się po prawej autka usłyszymy "gul gul aaa.. teraz jestem pełny", "zatankuj pełny bak i do zabawy wracaj raz", "nalej dużo benzyny czekają nas nowe wyczyny".

Po naciśnięciu guziczka znajdującego się po lewej stronie usłyszymy "Wsiądź i silnik włącz pędzimy i godzinami się bawimy", "brum brum ...", "och skończyła mi się benzyna zatankujemy do pełna" a na końcu zaśpiewa piosenkę "Pędźmy razem przygodzie na spotkanie ..."

Samochodzik posiada sznureczek, za który dziecko może ciągnąć autko.

 

Samochodzik wpływa na rozwój:

- zmysłowy

- psychomotoryczny,

- poznawczy,

- emocjonalny.

 

ZAWARTOŚĆ:

- interaktywne autko.

- 4 klocki.

 

WIEK:

10 miesięcy+

 

WYMIARY:

opakowania 29 x 19 x 20 cm

autko ok 26 x 18 x 13 cm

 

WAGA:

850 g

 

ZASILANIE:

3 x 1,5V AA/LR6 - załączono

Instrukcja użytkowania baterii w regulaminie.

UWAGI:

Nie doczepiać do sznurka innych sznurków czy elementów, gdyż taka ingerencja może stanowić zagrożenie prowadzące do uduszenia dziecka.

Polecamy