Wczytuję dane...
DANE PRODUKTU
Model: CZ9349
Kod producenta: DKT39
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: fisher-price

Sterowana gąsieniczka składa się z 9 łatwych do łączenia elementów, które maluchy mogą dowolnie układać, sprawiając, że gąsienica porusza się na różne sposoby: do przodu, w lewo i w prawo, tańczy lub zatrzymuje się.

Dzieci mogą ustawić elementy w taki sposób, że gąsieniczka podąży do rozstawionych po pokoju celów. Głowa z mrugającymi oczkami świeci i wydaje dźwięki, a sterowana gąsieniczka wygląda jak żywa!

Dzieci tworzą sekwencję, która sprawi, że zabawka porusza się na lewo, na prawo i do przodu albo w jeszcze inny sposób! Gdy zrozumieją sposób działania sekwencji, przeżyją swoją pierwszą przygodę z programowaniem (i rozwiązywaniem problemów)!

Za każdym razem, kiedy dziecko zmienia kolejność elementów, gąsieniczka idzie inną trasą. W czasie drogi gąsieniczka uroczo świeci i emituje dźwięki!

Dzieci mogą nawet tak skonfigurować układ elementów gąsieniczki, by powędrowała w kierunku rozmieszczonych po pokoju celów.


ZAWARTOŚĆ:

-8 elementów: (3) do ruchu w przód, (2) do skrętu w prawo o 90 stopni, (2) do skrętu w lewo o 90 stopni oraz (1) segment dźwiękowy

-2 krążki do oznaczania celu

-1 głowa z napędem


Wymiary:

33x41x10 cm


WAGA:

ok. 1,g kg


ZASILANIE:

Wymaga 4 baterii alkalicznych typu AA.


UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Polecamy