Wczytuję dane...

Pieski

Pieski interaktywne to jedna z najchętniej przeglądanych kategorii w sklepie mampo.pl. Nie bez przyczyny - słodkie i miłe pluszaki zaskarbiają sympatię każdego, niezależnie od wieku. Jeżeli w dodatku potrafią one szczekać i się poruszać, jak w przypadków piesków interaktywnych, to efekt jest podwójny! Zapraszamy do zapoznania się z pieskami na mampo.pl. Poniżej przedstawimy zaś kilka najciekawszych produktów, w sam raz dla każdego.

Czytaj dalej...

Interaktywny piesek Lucy reaguje na 20 komend. Taka ilość jest zdecydowanie większa, niż w przypadku... prawdziwego psa. To imponujące! Lucy to przepiękny, sporych rozmiarów futrzak, uroczy i oddany swoim właścicielom. Lucy reaguje na swoje imię, ponadto rodzaje komend jakie jest w stanie wykonać to absolutnie pierwsza klasa. Piesek jest w stanie stanąć na głowie, na łapkach, szczeknąć, przywitać się, zaśpiewać a nawet zatańczyć! Co ciekawe, robi to do rytmu różnych typów tańca, między innymi hip hopu, rock and roll czy innych - z internetu można pobrać dodatkowe układy. Inteligencja Lucy nie ma granic, zaś komendy sprawiają jej przyjemność. To prawdziwie interaktywny zwierzak, którego doceni każdy - niezależnie od wieku.

Pieski interaktywne na mampo.pl to nie tylko klasyczne pieski znane z ulic. Znaleźć można tu również robopieski, stylizowane na transformersy i roboty. Przykładem niech będzie robopiesek teksta 360. Teksta jest inteligentna i zaprogramowana na skomlenie gdy jest sama, a na radosne podszczekiwanie gdy jest głaskana. Takie rozróżnienie sprawia, że dzieci uczą się czułości wobec zwierząt - przyda się podczas posiadania prawdziwego czworonoga! Teksta została ostatnio znacznie zaktualizowana, czego przejawem jest zintegrowanie jej z aplikacją na androida działające na zasadzie rozszerzone rzeczywistości. Taka aplikacja sprawia, że jesteśmy w stanie prześwietlić pieska, wyleczyć go w razie choroby czy porozumieć się z nim w sposób wcześnie niemożliwy. Widzimy tu niesamowitą dbałość producenta - firmy COBI - by robopiesek zawsze był na topie. Aplikacje działające przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości nieustannie znajdują się wśród najwyższych pozycji na listach pobieranych gier i programów na system Android. Pieski interaktywne idą z duchem czasu!

Na mampo.pl znajdziemy cały przekrój interaktywnych piesków. Od robotów po wyglądające na prawdziwe, śliczne futrzaki w stylu Lucy czy Goldie. Goldie reaguje na 15 komend, w tym na swoje imię - aby zaczął reagować na polecenia, wystarczy go pogłaskać - dokładnie jak w przypadku prawdziwego pieska!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.